Спецпроект "Європейської правди",
МЗС України, представництва Євросоюзу та Радіо ЄС

Собаче життя в Угорщині: закон на захисті сторожових псів

За деякими даними, Угорщина належить до лідерів за кількістю собак на душу населення.

Так, на 10 млн жителів Угорщини припадає, за різними даними, від 2 до 3 млн собак, а це означає, що фактично кожна друга сім’я має собаку в якості домашнього улюбленця.

При цьому розвинена культура вигулу собак. Для переважної більшості угорців буденною звичкою є наявність при собі під час прогулянки пакету для прибирання за своїми улюбленцями.

 

У багатьох спальних районах Будапешта є спеціальні майданчики для вигулу собак, де домашні улюбленці можуть поганяти досхочу, нікому не заважаючи.

Дедалі більшого поширення набувають і так звані "пансіонати для собак", де господарі можуть залишити своїх улюбленців на період своєї відсутності.

Але найцікавішим є досвід законодавчого врегулювання забезпечення прав собак. Наприклад, з 1 січня 2016 року прийнято рішення про заборону тривалий час тримати собак на прив’язі.

 
– Що особисто для Вас означають слова "Бути європейцем?"

– Що здивувало Вас у інших європейських державах?

– В чому Україна має зберігати самобутність в європейській родині, а де нам варто змінюватися?

Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @MFA of Ukraine або @Європейська правда, щоб ми побачили ваш допис за запросили в ефір Радіо ЄС. Детальніша інформація - за лінком.

Завітайте до сторінки нашого спецпроекту та беріть в ньому участь. Переможці отримають приз - поїздку до Брюсселя!

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."