Павло Клімкін: розвіртуалізація
Міністерство закордонних справ, яке першим серед українських державних органів (ще за часів Андрія Дещиці на посаді в.о. міністра!) почало "припускатися вольностей" у своїй публічній діяльності, знову вирішило здивувати громадськість.
В МЗС приготували проект "розвіртуалізації" міністра Клімкіна.
Ближчим часом Павло Клімкін планує зустрітися... зі своїми твіттер-фоловерами.
А "Європейська правда" буде партнером міністерства у підготовці до цієї події, яку ми щиро підтримуємо.
Аудиторія твіттер-аккаунта @PavloKlimkin, який керівник МЗС веде особисто, виросла з трохи більше тисячі до 96 тис. фоловерів за один рік роботи Клімкіна на посаді міністра.
"Настав час вийти в офлайн і познайомитися", - йдеться в повідомленні міністерства для ЗМІ.
Звісно ж, заходу за участю 96 тис. людей не відбудеться. Павло Клімкін зустрінеться з декількома фоловерами, які нададуть найцікавіші відповіді на розміщені в Тwitter запитання. Фоловери обговорять з міністром зовнішню політику та будуть запрошені на екскурсію по міністерству. "Розмова не буде обмежена 140 знаками:)", - зазначають в міністерстві.
Оскільки це – особиста зустріч міністра, останнє слово у виборі переможців – за ним.
Та Павло Клімкін обіцяє взяти до уваги результати голосування за ключових претендентів, яке "Європейська правда" проведе на своїх сторінках.
Якщо Ви хочете зустрітися з міністром закордонних справ України, Вам необхідно відповісти на одне або декілька запитань у Twitter.
У відповіді обов'язково вказуйте хештег #MeetKlimkin та номер запитання:
1.
Які три слова у вас асоціюються з МЗС України?
2.
Що для вас особисто означає євроінтеграція?
3.
Давайте спробуємо зазирнути в майбутнє. Якою буде головна тема міжнародної політики через 10 років?
Надсилайте свої відповіді до 20.00 19 червня. Відповідь на одне запитання – один твіт. В разі, якщо від декількох авторів надходитимуть ідентичні або майже однакові відповіді, автором вважатимемо того, чий твіт опублікований першим.
Будь ласка, враховуйте, що міністерство не може взяти на себе витрати на переїзд та розміщення переможців у Києві.
Стежте за новинами на офіційному Twitter-аккаунті міністра та Міністерства закордонних справ.
А після завершення збору відповідей "Європейська правда" опублікує перелік відповідей-претендентів та проведе онлайн-голосування, щоби обрати найяскравіших та найвлучніших твіттер-авторів з числа тих, хто слідкує онлайн за діяльністю міністра.