Німецький уряд спробував зробити подарунок "Газпрому". Але чому норму, яку проштовхувала команда Меркель, не затвердили під час нічного голосування у Бундестазі?
"Якщо вона виведе нас на перше місце, ми зможемо говорити про все", - розмірковував Штрахе на одному з фрагментів відео. Наслідки політичного землетрусу були миттєвими.
19 травня 2019, 08:30 — Христина Бондарєва, Європейська правда — Публікації
Цей прогрес – то добре, але він не знімає запитання: чи не варто було Україні, яка сама має досвід революцій, разом із США виступити в авангарді підтримки венесуельського народу?
ЄвроПравда розібралася, як мер-комік створив історію успіху в Ісландії, чи вдалося побороти корупцію коміку-президенту Гватемали та чому в Італії не переобрали порнозірку на другий термін.
8 січня 2019, 12:05 — Христина Бондарєва, Європейська правда — Публікації
Ризик зіткнень щороку більш ніж імовірний, але шведи пишаються: вони мають рецепт, як не перетворити акцію протесту на бійку. "Європейська правда" з'ясувала, як їм це вдається.
4 грудня 2018, 09:00 — Христина Бондарєва, Європейська правда, Стокгольм-Київ — Публікації
Церковний конфлікт, який розгортається між Москвою та Константинополем через прагнення України створити єдину незалежну православну церкву, вже відбувався в Естонії ледь не за аналогічним сценарієм.
19 жовтня 2018, 16:08 — Христина Бондарєва, Європейська правда — Публікації
Результат партнерів Меркель – червоний сигнал для Берліна. Меседж виборців дуже чіткий: далі так тривати не може. Землетрус у Баварії стався, а його поштовхи можуть коштувати крісла і самій канцлерці...
16 жовтня 2018, 09:20 — Христина Бондарєва, Європейська правда — Публікації
Протягом року в ЄС убили трьох журналістів-розслідувачів. Усі троє вбитих "розкопували" шахрайство та корупцію, так чи інакше пов’язані з політиками найвищого рівня – аж до прем’єр-міністрів.
9 жовтня 2018, 13:10 — Христина Бондарєва, Європейська правда — Публікації
Гаряче стало ще до відкриття саміту. Вашингтон прагнув, щоби заяву Трампа, її тональність та категоричність почули якомога більше людей. І це вдалося: розмова спричинила інформаційний вибух.
ХСС пропонує закрити кордон для тих біженців, які вже зареєстровані прохачами притулку в інших державах ЄС. Для Меркель згода на це означає кінець її політики відкритих кордонів. І саме ця політика стала її ахіллесовою п’ятою.
15 червня 2018, 11:40 — Христина Бондарєва, Європейська правда — Публікації