Білоруська влада вперше відмовилася допускати опозиціонерів до виборів. Це викликало обурення суспільства – і тут Лукашенко вирішив демонстративно показати силу.
17 липня 2020, 09:43 —
Юрій Панченко,
Тетяна Калиновська — Публікації
Арешти кандидата в президенти, черги на заповнення підписних листів на користь опозиційних кандидатів, а головне – втома від незмінного Лукашенка...
22 червня 2020, 14:30 —
Юрій Панченко,
Тетяна Калиновська — Публікації
Несподівано для себе Білорусь стала найліберальнішою країною в Європі. На відміну від сусідів, де запровадили суворі карантинні обмеження, Мінськ до останнього намагається їх уникнути.
7 квітня 2020, 15:53 —
Тетяна Калиновська, Мінськ, для Європейської правди — Публікації
Проєвропейська частина білорусів зустріла рішення ЄС зі стриманим схваленням. Їх турбує, що імперські зазіхання Росії різко почастішали. У ситуації, коли без поліпшення відносин з ЄС уникнути "сусідського поглинання" майже неможливо, заморожування нинішнього режиму вже не видається надто високою ціною.
17 лютого 2016, 10:06 —
Тетяна Калиновська, Мінськ, для Європейської правди — Публікації
Хоча Олександр Лукашенко спростував відкриття в країні російської авіабази, багато хто впевнений – негласна домовленість про її розміщення вже досягнута. Однак події в Україні багато чому навчили Лукашенка. Він затягуватиме вирішення питання, ускладнюючи переговорний процес або ратифікацію угоди в парламенті.
9 жовтня 2015, 14:05 —
Тетяна Калиновська, Мінськ, для Європейської правди — Публікації
Після декількох місяців бойкоту в Мінську прийшло розуміння: білоруси повинні триматися за український ринок... Тим не менш, ситуація в Україні грає на руку Лукашенко. Порівняно з Володимиром Путіним він вже не виглядає "останнім диктатором Європи"... Справжнім клондайком стало для Білорусі російське продуктове ембарго.
26 серпня 2014, 10:18 —
Тетяна Калиновська, Мінськ, для ЄвроПравди — Публікації