Конфлікт між Південною Кореєю та Японією набирає обертів, вже ставши загрозою для стабільності у регіоні. Особливо на тлі самоусунення США від проблем своїх союзників.
Дональд Трамп близький до виконання своєї обіцянки повернути масштабні санкції проти Ірану. Санкції мають суттєво знизити рівень життя у країні, позбавивши Тегеран можливості й надалі підтримувати Хезболлу та воювати у Сирії.
5 листопада 2018, 11:31 — Анатолій Максимов, для Європейської правди — Публікації
Президента Південної Кореї Мун Чже Іна зустріли у Пхеньяні небаченою церемонією: червона доріжка, почесна варта біля літака, проїзд у відкритому автомобілі центром міста.... Усе це різко контрастує з принизливим прийомом держсекретаря США.
24 вересня 2018, 09:31 — Анатолій Максимов, для Європейської правди — Публікації
Дипломатія США щодо примусу Кім Чен Ина до ядерного роззброєння боляче зіткнулася з реальністю. Комуністична монархія геть не збирається роззброюватися. Нарешті, це стало зрозумілим і Дональду Трампу.
3 вересня 2018, 15:25 — Анатолій Максимов, для Європейської правди — Публікації
Так само, як і з Північною Кореєю, Трамп хоче оголосити про "вирішення проблеми" з Іраном. Незважаючи на те, що вікно можливостей повільно зачиняється, Тегеран окреслив умови, за яких саміт може відбутися.
2 серпня 2018, 13:05 — Анатолій Максимов, для Європейської правди — Публікації
Саміт у Сінгапурі – велика перемога Кім Чен Ина, який у свої молоді роки досяг того, чого не змогли його батько та дід. Він фактично легітимізував свою країну та прокладає шлях до її міжнародного визнання.
12 червня 2018, 14:55 — Анатолій Максимов, для Європейської правди — Публікації