Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Гірше за ракетну атаку: чому Україні варто визнати відповідальність за удар по Польщі
Якщо українська влада має вагомі докази, що удару по Пшеводуву завдала російська армія, то ці докази варто оприлюднити. А якщо ні – то варто визнати провину.
Подарунок для роспропаганди: що показав "нацистський скандал" у парламенті Канади
Ані президент України, ані інші представники держави не ризикнули коментувати цю ситуацію, щоб не дати додаткових підстав для звинувачень у спробах виправдання нацизму.
Сербія штовхає до війни: що стоїть за спробою розморозити бойові дії в Косові
Контртерористична операція на півночі Косова, заселеній етнічними сербами, стала найнебезпечнішим загостренням у цьому регіоні за останній час.
Грузія входить у гарячу осінь: як відмова від санкцій змушує Тбілісі готуватися до протестів
Грузинська влада відмовилася виконувати санкції США та готується до масових заворушень у країні. Старт їм може дати відмова у наданні статусу кандидата у члени ЄС.
Невдячність чи принциповість: які помилки зробив Київ у зерновому конфлікті з Польщею
Чи були дії України бездоганними? Чи не наробив Київ помилок під час нинішнього загострення конфлікту з Польщею?
Третя карабаська. Чому почалася нова війна на Кавказі та якими будуть її наслідки
Чи призведе нова війна до остаточного встановлення контролю Баку над Карабахом? Чи стане її наслідком падіння уряду Пашиняна, чи, може, розворот Вірменії на Захід?
"Чорний лебідь" для польської влади: як візова афера може змінити результати виборів
До корупційних скандалів у Польщі вже звикли. Проте скандал із візами завдає удару по владі, яка багато років обіцяла не допустити масової міграції з мусульманських країн.  
Зупинити проросійський реванш: від кого залежить формування нового уряду Словаччини
Якою стане нова словацька влада? Розповідаємо про ключових політиків цієї країни, а також про можливі формати майбутньої коаліції.
Криза 15 вересня: нове випробування для відносин України та Польщі
Що насправді відбувається між Україною та Польщею? Чи мають нинішні проблеми передвиборчий характер, чи навпаки, системний, і в майбутньому лише посилюватимуться?
"Лідер виборів у Словаччині став антиукраїнським через образу на Юлію Тимошенко"
Александр Дулеба: "Новий уряд, сформований після виборів 30 вересня, може бути досить схожий на орбанівський. Але Словаччина – це не Угорщина".
Розворот Братислави: чи можливо уникнути проросійського реваншу в сусідній Словаччині
За результатами виборів 30 вересня влада у Словаччині може перейти до сил, що виступають проти допомоги Україні та навіть за вихід з НАТО.
Родинний бізнес із російським слідом: які наслідки матиме скандал навколо прем'єрки Естонії
"Їжа на вашому столі куплена за рахунок смертей українців" – з такими закликами медіа звернулися до Каї Каллас, голови уряду Естонії.
Вплив Путіна на Балканах, подвійні стандарти Заходу, шанси нової війни: інтерв’ю президента БіГ
Желько Комшич: "Обставини, що у 90-х привели до війни, нікуди не зникли. Проте, на відміну від кінця минулого сторіччя, зараз немає сил, здатних вести нову війну".
Польща вимагає "поваги": чим небезпечні поступки, яких Варшава хоче від Києва
Чи достатньо Україна вдячна Польщі за її підтримку під час повномасштабного російського вторгнення? І як взагалі має виглядати ця вдячність?
Токсичний олігарх отримує вплив на Латвію: чим загрожує політична криза у друзів України
Чому розпад коаліції у Латвії може стати неприємною новиною для України? Навіть за умови, що й наступний уряд декларуватиме підтримку Києва.