В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".
Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи.
Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.
7 липня 2022, 16:07 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.
2 липня 2022, 11:00 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.
23 червня 2022, 17:27 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Росія погрожує Литві відповіддю за "блокаду" транзиту товарів до Калінінграда. В ситуації, коли економічних важелів тиску у РФ майже не залишилося, зростають ризики силових кроків.
22 червня 2022, 14:06 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Найслабкіший президент за останнє двадцятиліття – саме так у Франції оцінюють можливі результати парламентських виборів, перший тур яких пройшов 12 червня.
На тлі кризи у відносинах із Заходом і цілої низки вимог до країн НАТО Анкара не втрачає можливості загравати з РФ – і це вже несе чималі ризики для України.
Завершення конфлікту Варшави та Брюсселя є дуже бажаним для України. Проте польська влада виконала не всі вимоги ЄС, необхідні для розблокування фінансування.