Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Скандальний друг України: чи збереже Словенія проукраїнську політику
Словенський прем'єр підтримав передачу Києву зброї та надання Україні європейській перспективи. Яким буде його наступник?
Тріумф Макрона: яких змін у політиці Франції варто чекати Україні після виборів
Нова перемога Макрона на президентських виборах стала справді історичною. Що змінилося у Франції після президентських виборів? І що це може означати для України?
Лана Зеркаль: Ми запропонували Європі єдиний працюючий план енергетичних санкцій
"Замістити у Європі російську нафту повністю можна за 9 місяців. І Україна пропонує механізми, як зробити це так, щоб мінімізувати ціновий шок".
Нові сигнали від Лукашенка: як Білорусь намагається уникнути відповідальності за війну
Лукашенко вже повернувся до спроб порозумітися із Заходом та уникнути хоча б частини санкцій. Що в такій ситуації варто робити Києву?
Вбивство президента Польщі: що показав звіт щодо Смоленської катастрофи 2010 року
Чи причетна РФ до смерті президента Польщі? Це питання знову стало актуальним у сусідній країні після оприлюднення звіту нової слідчої комісії.
Допомога зброєю чи вето на вступ в ЄС: чого чекати Україні від виборів у Франції
Макрон трохи радикалізувався і не вірить у можливість діалогу з Росією. Це збільшує шанси на більш жорстку позицію Парижа щодо санкцій і на передачу зброї Україні.
Допомога ворогу: які наслідки матиме найгостріший конфлікт між Києвом та Тбілісі
Київ звинувачує Тбілісі у допомозі РФ в обході західних санкцій. Наслідки цього скандалу здатні надовго зіпсувати відносини між країнами.
Удар по амбіціях РФ: як війна в Україні дала Азербайджану шанс для наступу в Карабаху
Агресія РФ та реакція світу на неї створили для багатьох країн "вікно можливостей". І першим скористатися цим вирішив Азербайджан.
Лукашенко тисне на гальма: як Мінськ утримався за крок від агресії проти України
Білорусь була як ніколи близька до того, щоб відправити свою армію воювати в Україну. Але тепер змусити Лукашенка піти на цей крок стає для РФ все важче.
Андрій Дещиця: Росія шукає привід, щоб виправдати застосування сили проти Польщі
Посол України в Польщі: "Щоб атакувати країну, яка є членом ЄС та НАТО, необхідно знайти серйозні аргументи, чому РФ має намір втрутитися".
Попри російську заборону: як Азербайджан змінює своє ставлення до війни в Україні
Росія масово блокує на своїй території роботу західних ЗМІ. Проте цього разу під заборону потрапили і провідні медіа Азербайджану.
Грузія між спротивом та порозумінням з РФ: як війна в Україні змінила Тбілісі
Ставлення до російської агресії проти України розкололо грузинську владу. Наслідком цього став вихід із забуття проросійських політиків.
Голова "Укренерго": Наш вступ до енергосистеми ЄС – це стратегічний програш Росії
Володимир Кудрицький: "Можливість отримання електроенергії з Європи гарантує безперервне енергопостачання протягом наступних тижнів і місяців".
Вірменський резерв Росії: звідки Кремль може відкликати війська на український фронт
На яке поповнення може розраховувати армія агресора? В цьому контексті найчастіше згадується перекидання російського контингенту з Вірменії.
Вагання Лукашенка: як Білорусь намагається уникнути відправлення військ в Україну
Режим Лукашенка так і не доєднався до російського в його агресії проти України. Ця ідея викликала абсолютний спротив у білоруському суспільстві. І ймовірно – у частині еліт.