Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
До Росії по допомогу: чому Вірменії та Азербайджану загрожує нова війна
Єреван пішов на крок, на який не зважувався навіть під час минулорічної війни – офіційно звернувся щодо військової допомоги до Росії та її союзників.
Насіння без права на виїзд: чи отримає Україна нову проблему у відносинах з ЄС
Підвищення цін на олію штовхає уряд до обмеження експорту. Чи піде ЄС на новий торговельний арбітраж з Україною, як це було з лісом-кругляком?
Польське шкільне питання: хто заплатить за освіту для українських дітей
Найближчим часом Україна може зіткнутися із новим викликом  у відносинах із Польщею. Тепер - у сфері шкільної освіти. 
Переворот Додона: чим завершиться проросійський заколот у сусідів України
Щоб не допустити дострокових виборів, партія експрезидента Додона влаштувала у Молдові справжній конституційний переворот.
Британська монархія у питаннях та відповідях
Хто стане наступним королем Великої Британії? Які зобов'язання покладені на членів королівської родини? Ми спробували знайти відповіді на ключові запитання про британську корону.
Переконати навіть Саакашвілі: як ЄС вдалося примирити владу та опозицію у Грузії
Європейському Союзу все ж вдалося змусити грузинську владу та опозицію підписати компромісну угоду, яка має дати старт виходу країни з глибокої політичної кризи.
Вбити Лукашенка: навіщо Росії створювати "заколот" білоруської опозиції
Лукашенко заявив про замах на себе та своїх дітей, який нібито планували кілька білоруських опозиціонерів за підтримки спецслужб США.
Едгарс Рінкевичс: "Україна отримає від НАТО максимум можливого"
Голова МЗС Латвії: "Росія повинна зрозуміти, що жорсткі економічні санкції з боку ЄС та США – це дуже можливий сценарій у випадку ескалації".
Російський вибух: як "Петров і Боширов" надовго зіпсували відносини Чехії з РФ
Чехія в один момент опинилася у стані холодної війни з РФ. І це безумовно матиме довгостроковий вплив як на внутрішній, так і на зовнішній курс Праги.
Перемога Земана: які зміни чекатимуть на зовнішню політику Чехії
Президент Мілош Земан не лише домігся звільнення з уряду недружніх до РФ міністрів, але й може особисто взяти під контроль чеське МЗС.
Не лише безпілотники: чому турецький візит Зеленського так занепокоїв РФ
Як розвивається співпраця України та Туреччини, зокрема у сфері оборони? І чому ця співпраця так непокоїть російське керівництво?
Падіння "Спутника": як новий скандал у Словаччині вдарив по російській вакцині
Тільки-но вийшовши з гострої політичної кризи, Словаччина має всі шанси отримати нову. Цей скандал супроводжувався гучним ляпасом по репутації російської вакцини.
Альянс із українофобом: навіщо польській владі токсичний союзник
Новим союзником польської влади може стати політична сила, яку вони зовсім нещодавно звинувачували у лобіюванні інтересів Кремля.
Чорногорія у шпагаті: як поєднати курс на ЄС та любов до "русcкого мира"
Нова влада Чорногорії зіткнулася з найгострішою за свою історію політичною кризою, наслідками якої можуть стати розпад коаліції та дострокові вибори.
План дій для Грузії: як ЄС йде проти партії Саакашвілі у подоланні кризи
Представнику Євроради знову не вдалося показати успіхи у діалозі грузинської влади та опозиції. Та чи означає це остаточний провал європейського посередництва?