Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Ультиматум для Пашиняна: чи уникне Вірменія військового перевороту
Загострення політичної кризи у Вірменії, спричиненої заявами Генштабу, вже називають "спробою державного перевороту". Якою є роль РФ у цьому загостренні?
Абортам бути: як влада Польщі визнала поразку у протистоянні з суспільством
Польська влада вимушена шукати шляхи для відступу в питанні повної заборони абортів у країні. Проте знайти вихід із цієї ситуації вкрай непросто.
Штурм у Тбілісі: як арешт опозиційного лідера руйнує перспективи Грузії в НАТО
Штурм офісу опозиції та арешт її лідера можуть мати фатальні наслідки для Грузії. Для багатьох на Заході це означає, що країна пішла геть від перспектив свого вступу до НАТО.
НАТО все далі: як Грузія втрачає шанси на членство в Альянсі
Грузія стрімко втрачає шанси отримати план дій щодо членства у НАТО. Чому замість виходу з кризи у Тбілісі взяли курс на загострення?
Шанс для Саакашвілі: як суд над лідером опозиції руйнує владу в Грузії
Грузинська влада самотужки дала старт новому загостренню, погодивши ув'язнення лідера найбільшої опозиційної партії. Цей крок вже призвів і до відставки прем'єр-міністра Грузії.
Комуністи проти карантину: як Чехія отримала політичну кризу і до чого тут РФ
Навіщо чеський парламент відмовився продовжити надзвичайний стан? Які наслідки це матиме? І до чого тут інтереси "друзів Путіна"?
Помста Качинського: навіщо польська партія влади ламає коаліцію
Не встигнувши завершити протистояння з однією партією-партнером, "Право і справедливість" розпочинає гострий конфлікт з іншою – "Згодою".
Самозаспокоєння Лукашенка: чому білоруська влада змінює тактику
Конституційні зміни у Білорусі перенесені на 2022 рік, а питання транзиту влади може взагалі втратити актуальність. Принаймні, на це сподівається Лукашенко.
Не прорив, але успіх: про які зміни у відносинах з ЄС домовляється Шмигаль у Брюсселі
Темою №1 у переговорах України та ЄС щодо торгівлі вже давно стала ідея Києва про оновлення Угоди про асоціацію. Тепер відповідні консультації стартували офіційно.
Пріоритети євроінтеграції: на яких реформах вирішив сконцентруватися уряд
Щоб пришвидшити євроінтеграцію, в уряді визначилися із пріоритетними законопроєктами, які мають отримати "зелене світло".
Нова поразка Саакашвілі: чому не спрацював ультиматум грузинської опозиції
Партії Саакашвілі не вдалося втримати єдність опозиції – частина партій відмовилася від ультиматуму владі й повернулася до роботи в парламенті.
Друг Росії на чолі партії Меркель: чого чекати від змін у головній політсилі Німеччини
Наступник Меркель на посаді голови ХДС та потенційно – на посаді канцлера, відомий проросійськими заявами. Чи вдасться запобігти корекції зовнішнього курсу Берліна?
"Європейська правда" змінюється. Допоможіть визначити, як саме
Ми стали головним виданням країни, що висвітлює європейські події. Та настав час рухатися далі.
Кредит з побічними ефектами: як коронавірусна корупція знищила естонський уряд
Фінансова допомога правлячій партії в обмін на пільговий кредит – в Естонії наслідком цього стали відставка прем’єр-міністра і повне переформатування коаліції.
Президент йде лісом: як Анджей Дуда загострив конфлікт всередині польської коаліції
Президент Польщі несподівано втрутився у конфлікт всередині уряду, підтримавши міністра юстиції Збігнева Зьобро в його протистоянні з прем'єром.