Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Тарас Качка: В очах європейських фермерів Україна абсолютно невиправдано стала монстром
Торговий представник України: "Нам тепер треба поміняти логіку діалогу з ЄС, щоб у наступні 10 років ми вже були у рівних умовах. Щоб ми не були деколи заручниками того, що відбувається в Брюсселі".
Крок до НАТО без України: Грузія може отримати План дій щодо членства в Альянсі
Грузинські дипломати постійно нагадували у НАТО про свою мрію. На кшталт "сьогодні гарна погода, а як там наш ПДЧ?"
Непотрібні голоси: кого у Грузії обирають переселенці з окупованих Росією регіонів
Як і Україна, Грузія була вимушена шукати оптимальну модель політичної інтеграції як для вимушених переселенців, так і для співгромадян, що залишилися жити на окупованих територіях.
Ультиматум команди Саакашвілі: як Грузія увійшла у найглибшу кризу за останні роки
"Нинішні вибори – це як дев'ятий день після похорон. Приходять лише свої", – жартують у Грузії. Після відмови опозиції від участі у виборах влада зможе отримати 100% місць у новому парламенті.
Бліцкриг Лукашенка: куди веде загострення протестів у Білорусі
Рекордна кількість затриманих, небачена вже пару місяців жорстокість силовиків – таким загостренням Білорусь зустріла ювілейні 100 днів вуличних протестів. 
Похмілля Вірменії: що чекає країну та регіон після закінчення війни у Карабаху
Капітуляція очікувано викликала гостру політичну кризу у Вірменії. Окрім краху реформаторських сил, країні загрожує силовий сценарій зміни влади.
Влада під напругою: як протести у Польщі поставили коаліцію на межу розпаду
Масові протести у Польщі – найбільші за останні десятиріччя – лише посилили напругу у правлячій коаліції та партії влади "Право і справедливість".
Капітуляція Вірменії: що змінює російська угода щодо Карабаху і чим вона загрожує Україні
Заява Пашиняна про завершення війни у Карабаху спричинила масові протести у Єревані. Мітингарі захопили будівлі уряду та парламенту...
Ольга Стефанішина: вихід з конституційної кризи лише посилить міжнародну підтримку України
Завдяки Green Deal Україна розглядається у ЄС як один із найперспективніших ринків, пріоритет для переміщення багатьох виробництв.
Поразка Саакашвілі: чому вибори у Грузії не стали реваншем експрезидента
Опозиція не визнає результати виборів у Грузії, розбивши намети під парламентом і плануючи сценарій його бойкоту.
Конституційне оздоровлення: як Молдові та Вірменії вдалося перезавантажити КС
Як Вірменії та Молдові вдалося оновити склад Конституційного суду? І чому ЄС та США підтримали таку атаку на "незалежність судової влади"?
Війна за віру: що стоїть за "карикатурним конфліктом" між Туреччиною та ЄС
Образливі епітети щодо президента країни, яка є одним із лідерів ЄС – аж до рекомендацій "перевірити психічне здоров’я", відкликання посла, заклики бойкотувати товари з цієї країни…
Ув'язнення за 1488 євро: як у Словаччині судили лідера неонацистської опозиції
Лідер однієї з найбільших партій Словаччини отримав тюремний вирок за неонацистські гасла. Чому це стало можливим та які наслідки це матиме?
Конфлікти на паузі: що змінив візит в Україну президента Польщі Анджея Дуди
Український візит Анджея Дуди показав: Київ та Варшава відклали вбік невирішені проблеми, які ще пару років тому заважали повноцінній співпраці країн.
Спецоперація у СІЗО: навіщо Лукашенко почав переговори з ув'язненою опозицією
Александр Лукашенко зробив крок назустріч Заходу, показавши, що готовий до діалогу з опонентами. А одночасно - спробував розколоти опозицію.