Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Флот, торгівля та крок до безвізу: про що домовилися під час візиту Зеленського до Британії
Британський уряд уперше дав згоду почати діалог про взаємне візове спрощення для громадян України.
Александр Квасневський: Анджей Дуда має шанс на прорив у примиренні з Україною
Другий президент Польщі: "Анджею Дуді час замислитися, що залишиться після десяти років його президентства. Таким досягненням може стати крок вперед у діалозі з Україною".
Карабах, не схожий на Донбас: 8 відповідей на запитання про нову війну на Кавказі
Що наразі відбувається у Нагірному Карабаху, яким є статус цього регіону і чи справедливі порівняння його ситуації з Кримом чи Донбасом?
Повернення Качинського: які наслідки матиме масштабна реформа польського уряду
Польська урядова реформа покликана покласти край конфліктам всередині уряду. Проте чи не призведе вона до протилежного ефекту? І як вона вплине на відносини з Україною?
За крок від великої війни: чим особливий новий конфлікт Вірменії та Азербайджану
Нинішній конфлікт у Карабаху став для України особливим. Вперше у заяві МЗС не знайшлося місця фразі про підтримку цілісності Азербайджану.
Повернення "кругляка": які наслідки матиме завершення суперечки з ЄС щодо експорту лісу
Арбітраж між Україною та Євросоюзом щодо заборони експорту лісу-кругляка вийшов на фінішну пряму. Проте чи готова Україна виконати навіть найкомпромісніше рішення арбітражу?
"Виховання" союзників: як Польща увійшла у політичну кризу і до чого тут Україна
Польська правляча коаліція зіткнулася із найглибшою кризою за всі п'ять років свого перебування у владі. Чи можливі дострокові вибори і як ця криза вплине на відносини з Україною?
"Вікно можливостей" для Путіна: якою є стратегія РФ щодо Білорусі
У чому полягає нинішня російська стратегія щодо Білорусі? І що може стати на заваді реалізації планів Владіміра Путіна?
Тварини важливіші за виборців: як польська влада пішла на конфлікт зі своїм електоратом
Ініціативу Ярослава Качинського готові підтримати ідеологічні противники "ПіС" - ліві та ліберали, проте гостро критикують всередині партії, а також інші сили з правого табору.
Подарунок для Росії: чому уряд сам підставився під торгові обмеження РФ
Україна сама дала можливість Росії ввести нові обмеження проти вітчизняного експорту. Це стало можливим через невиконання Києвом рішення арбітражу СОТ щодо суперечки з Росією.
Всупереч Угоді: що може заблокувати переговори про оновлення ЗВТ із Євросоюзом
Існує ризик, що замість лібералізації Україна пропонуватиме Євросоюзу протилежне – вимагатиме права вводити обмеження та відтерміновувати реформи. У тому числі екологічні.
"Жалюгідна дипломатична фігня": як сварка з Китаєм створює проблеми для Земана та Чехії
Візит чеської делегації до Тайваню викликав гучний конфлікт із Китаєм. Проте найбільше цей конфлікт вдарив по чеській владі, яка мала "особливі зв'язки" з авторитарним Пекіном.
На користь Ізраїлю та на шкоду Кремлю: що записав Трамп у "мирну угоду" Сербії та Косова
Чи виявиться вдалою спроба Дональда Трампа примирити Сербію та Косово? Чому зустріч у Вашингтоні двох балканських лідерів так занепокоїла РФ? І чому від неї виграв в першу чергу Ізраїль?
Позбутися Саакашвілі: чим важливі для України вибори у Грузії
"Грузинська мрія" керує країною вже 8 років – і багато виборців просто від неї втомилися. Це дає шанси Саакашвілі на повернення у грузинську політику.
"Русофоби" проти волі: чому РФ відмовила у підтримці білоруській опозиції
Відверто проросійські заяви лідерів білоруської опозиції часто шокують українців. Натомість у РФ білоруська опозиція була призначена на роль тих, хто просуває інтереси Заходу на шкоду Росії.