В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".
Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи.
Польська урядова реформа покликана покласти край конфліктам всередині уряду. Проте чи не призведе вона до протилежного ефекту? І як вона вплине на відносини з Україною?
29 вересня 2020, 09:30 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Арбітраж між Україною та Євросоюзом щодо заборони експорту лісу-кругляка вийшов на фінішну пряму. Проте чи готова Україна виконати навіть найкомпромісніше рішення арбітражу?
22 вересня 2020, 17:20 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Польська правляча коаліція зіткнулася із найглибшою кризою за всі п'ять років свого перебування у владі. Чи можливі дострокові вибори і як ця криза вплине на відносини з Україною?
22 вересня 2020, 10:18 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Ініціативу Ярослава Качинського готові підтримати ідеологічні противники "ПіС" - ліві та ліберали, проте гостро критикують всередині партії, а також інші сили з правого табору.
Україна сама дала можливість Росії ввести нові обмеження проти вітчизняного експорту. Це стало можливим через невиконання Києвом рішення арбітражу СОТ щодо суперечки з Росією.
16 вересня 2020, 13:00 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Існує ризик, що замість лібералізації Україна пропонуватиме Євросоюзу протилежне – вимагатиме права вводити обмеження та відтерміновувати реформи. У тому числі екологічні.
10 вересня 2020, 08:53 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Візит чеської делегації до Тайваню викликав гучний конфлікт із Китаєм. Проте найбільше цей конфлікт вдарив по чеській владі, яка мала "особливі зв'язки" з авторитарним Пекіном.
Чи виявиться вдалою спроба Дональда Трампа примирити Сербію та Косово? Чому зустріч у Вашингтоні двох балканських лідерів так занепокоїла РФ? І чому від неї виграв в першу чергу Ізраїль?
Відверто проросійські заяви лідерів білоруської опозиції часто шокують українців. Натомість у РФ білоруська опозиція була призначена на роль тих, хто просуває інтереси Заходу на шкоду Росії.
2 вересня 2020, 08:38 — Юрій Панченко, Європейська правда
Польська політична система очікує на переформатування. Про створення власних політичних сил оголосили політики, що зайняли друге і третє місця на останніх виборах – Рафал Тшасковський та Шимон Головня.
Кандидатура нового голови МЗС Польщі вже зустріла потужний опір та критику з боку опозиції. Які наслідки матиме призначення Збігнева Рау і що від нього чекати Україні?
Правозахисник і член Координаційної ради білоруської опозиції Олесь Біляцький: "Будь-який політик, який прийде до влади демократичним шляхом, буде змушений рахуватися з настроями білоруського суспільства. А ці настрої зараз продемократичні, проєвропейські та пронезалежні".