Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
"Три роки хаосу": чому вибори у Польщі не принесли переможця
Перший тур президентських виборів у Польщі залишив інтригу. Шанси чинного голови держави Анджея Дуди та опозиціонера Рафала Тшасковського виглядають майже рівними.
Виклик для моновлади: як змінять Польщу нові президентські вибори
Цьогорічна політична кампанія вийшла найскандальнішою за всю новітню історію Польщі – шанси влади та опозиції виглядають як мінімум рівними. Але головні скандали – ще попереду.
Кінець епохи Лукашенка: чим унікальна цьогорічна президентська кампанія в Білорусі
Арешти кандидата в президенти, черги на заповнення підписних листів на користь опозиційних кандидатів, а головне – втома від незмінного Лукашенка...
Перспектива членства в ЄС? Підемо "норвезьким треком": перше інтерв'ю віцепрем'єрки Стефанішиної
Про подальші відносини з ЄС та НАТО, про зміну Угоди про асоціацію та про "справу Лукаш" – у першому великому інтерв’ю віцепрем'єрки після призначення...
Вперше у вільній Польщі: чому нові президентські вибори обіцяють стати найскандальнішими
Президентські вибори 28 червня обіцяють стати найдраматичнішими за новітню польську історію. Ключовий опозиційний кандидат ризикує не бути допущеним до перегонів.
Відповідальна за інтеграцію: хто керуватиме європейськими реформами в оновленому уряді
Уряд готовий зробити перший крок для виводу з кризи своєї роботи в питанні євроінтеграції. Чи буде цього достатньо для подолання проблеми?
Врятувати асоціацію: чому урядова євроінтеграція потребує другого дихання
Паралельно з коронавірусною кризою у нас набирає обертів ще одна: євроінтеграційна. І її не можна ігнорувати.
Атака на Байдена: як Зеленський створює нову кризу у відносинах із США
Бажання Володимира Зеленського "покарати Порошенка" може коштувати Україні добрих відносин із США. Якщо офіційний Київ вчасно не зупиниться від прагнення двічі встати на ті ж самі граблі.
Перша поразка моновлади: що означає помилування "політв'язнів" у Грузії
Вперше майже за вісім років перебування у владі партії "Грузинська мрія" довелося піти на принципові поступки опозиції. Це стало можливими лише завдяки жорсткій позиції США та ЄС.
Руйнівні вибори: чим загрожує Києву криза ключової проукраїнської партії Польщі
Термінова заміна кандидата на президентських виборах показала, в якій глибокій кризі опинилася провідна опозиційна сила Польщі. Партія, яка має найбільш послідовну та дружню до України позицію.
Повернення до нормальності: як ЄБРР бачить відновлення європейської економіки
Свіжий прогноз ЄБРР передбачає, що відновлення економіки почнеться вже восени. Саме тому швидке економічне падіння у Європі зміниться на таке ж швидке відновлення.
Друге пришестя Саакашвілі: навіщо Україна пішла на конфлікт зі стратегічним партнером
Нове призначення експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі викликало вкрай гостру реакцію офіційного Тбілісі. Чи міг Київ уникнути цього і чи дійсно це є внутрішньою справою України?
Вибори проти правил: чому Польща ще нескоро отримає новообраного президента
Скандальна виборча кампанія у Польщі завершилася найнесподіванішим чином. Президентські вибори будуть проводитися "з нуля" та пройдуть в середині липня.
Вірус для президента: як вибори та епідемія заводять Польщу в глибоку кризу
За чотири дні до першого туру президентських виборів польська влада раптом опинилася у глибокій кризі. Напевно, у найглибшій за останні п'ять років.
Економіст ЄБРР: За швидким кризовим падінням через епідемію піде різке зростання
Провідний економіст ЄБРР Дімітар Богов: "У попередні роки Україна проводила правильну фінансову політику. Це збільшило її можливості в умовах кризи".