Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Загроза на столі: навіщо МОЗ хоче знищити європейську систему харчової безпеки в Україні
Уряд пропонує знищити систему контролю за безпечністю харчових продуктів. Нібито заради боротьби з коронавірусом. Чому цей крок створює ризики для експорту до ЄС?
Від фальсифікацій до ролі Росії: дев'ять питань та відповідей про протести у Білорусі
Вибори президента та масові протести у Білорусі викликають багато запитань в Україні. ЄвроПравда зібрала найактуальніші запитання про події у сусідів та дала на них відповіді. 
Майдан для Лукашенка: як вибори-2020 розбудили Білорусь та на що варто зважати Україні
Тисячі білорусів вийшли на вулиці, протестуючи проти "фантастичної" перемоги Лукашенка. У відповідь силовики розпочали масові арешти, використовуючи водомети, гумові кулі та світлошумові гранати.
Бойкот для Дуди: як зміниться Польща після виборів і що це означає для України
Анджею Дуді буде дуже складно позиціювати себе як президента усіх поляків. Водночас завершення виборчого циклу дає шанс на налагодження відносин між Польщею та Україною.
Як у Мінську грали Вагнера та якою була мета російських бойовиків у Білорусі
Поява "вагнерівців" могла бути показовою демонстрацією сили з боку Москви, що мала довести Лукашенку, що Росія здатна вплинути на перебіг виборів та за потреби зробить це у будь-який момент.
Польське переформатування: чого очікувати Україні від оновлення уряду у Варшаві
Відразу після виграних президентських виборів польська влада анонсувала масштабне оновлення уряду. Що зміниться і що це означає для України?
Прем'єр-плагіатор: що загрожує кар'єрі "словацького Зеленського"
Чи може на чолі уряду або парламенту знаходитися людина, яка була помічена у плагіаті? Це питання, досить актуальне і для України, раптом постало й у сусідній Словаччині.
Мінське загострення: навіщо Лукашенко підриває легітимність своїх виборів
Білоруська влада вперше відмовилася допускати опозиціонерів до виборів. Це викликало обурення суспільства – і тут Лукашенко вирішив демонстративно показати силу.
Що сталося на кордоні Азербайджану та Вірменії і до чого тут Україна
Триденна артилерійська перестрілка, щонайменше півтора десятка вбитих з обох боків, перспектива повномасштабного зіткнення із залученням третіх країн.
Польща, розколота навпіл: як змінили країну президентські вибори
Президентські вибори показали: Польща розколота та поляризована. Майже половина поляків готова голосувати за будь-кого, аби не за владу, яку представляє Анджей Дуда.
Друге вбивство Візантії: що означає рішення Ердогана зробити Святу Софію мечеттю
Чи вдасться вцілити Святій Софії у Стамбулі після її повторного перетворення у мечеть? І які наслідки цей крок матиме для Туреччини та для її відносин зі світом?
Той, хто заперечує співпрацю з росіянами: відповідь ЄвроПравди Василю Філіпчуку
"Європейська правда" отримала лист – письмову претензію та попередження про можливий судовий позов від колишнього українського дипломата Василя Філіпчука.
"Три роки хаосу": чому вибори у Польщі не принесли переможця
Перший тур президентських виборів у Польщі залишив інтригу. Шанси чинного голови держави Анджея Дуди та опозиціонера Рафала Тшасковського виглядають майже рівними.
Виклик для моновлади: як змінять Польщу нові президентські вибори
Цьогорічна політична кампанія вийшла найскандальнішою за всю новітню історію Польщі – шанси влади та опозиції виглядають як мінімум рівними. Але головні скандали – ще попереду.
Кінець епохи Лукашенка: чим унікальна цьогорічна президентська кампанія в Білорусі
Арешти кандидата в президенти, черги на заповнення підписних листів на користь опозиційних кандидатів, а головне – втома від незмінного Лукашенка...