В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".
Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи.
Польщі вдалося встановити дивне досягнення – одночасно "побити горщики" і з Іраном, і з Ізраїлем. Втім, уроки конфлікту Варшави та Тель-Авіву не меншою мірою актуальні й для України.
18 лютого 2019, 17:23 — Юрій Панченко, Європейська правда
Ще кілька років тому Македонію відносили до пула союзників РФ. Заради членства в НАТО уряд пішов на вкрай болючі компроміси з Грецією та албанською меншиною – однак не втратив популярності.
7 лютого 2019, 13:33 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Кандидат на посаду генсека Ради Європи Андрюс Кубілюс: "План Росії – прощення без будь-яких умов – не має жодних перспектив. Ми повинні дуже чітко показати РФ, що не терпітимемо її поведінки щодо України".
29 січня 2019, 13:34 — Юрій Панченко, Європейська правда, з Жешува (Польща)
Після більш ніж тримісячної коаліціади та двох невдалих спроб призначення прем'єра, у Латвії нарешті з’явився новий уряд. Що важливо – з незмінним зовнішнім курсом.
23 січня 2019, 17:32 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Українсько-польські відносини позбулися одного з двох найбільших подразників. Що означає рішення Конституційного суду Польщі і якими тепер будуть відносини Києва та Варшави?
17 січня 2019, 16:38 — Юрій Панченко, Європейська правда
Вбивство мера Гданська стало шоком для Польщі. Пости співчуття, а разом із тим – проти пропаганди ненависті, оприлюднили всі провідні політики країни. Проте чи буде цього достатньо для зміни настроїв у суспільстві?
15 січня 2019, 09:32 — Юрій Панченко, Європейська правда
Наступнику Ягланда доведеться просувати рішення про виключення Росії з європейського клубу – або ж навпаки, гальмувати його. Тим часом з Москви вже надходять сигнали, що без бою вона не відступить...
Зміна влади у ЄС, Brexit, "новий" Трамп... У 2019 році відбудеться багато надважливих подій, здатних суттєво вплинути на Україну. Питання лише у тому, як вони вплинуть – на добре чи на зле...
2018 рік не був простим для європейської політики України, але він приніс чимало добрих новин. Це був рік перемог у Страсбурзі та Вашингтоні, рік збереження санкцій для РФ та рік зростання торгівлі з ЄС...
Посол Польщі в Україні: "Ми бачимо активні намагання Росії вбити клин між нашими народами. І хоча замовники цих провокацій навряд чи остаточно заспокояться та ще шукатимуть нові цілі, ми довели, що здатні з цим впоратися".
26 грудня 2018, 09:00 — Юрій Панченко, Європейська правда
Інавгурація нового президента Грузії пройшла в супроводі потужних акцій опозиції. На тлі політичного протистояння уряд починає робити помилки, зокрема, пішовши на дипломатичний конфлікт із США.
17 грудня 2018, 15:22 — Юрій Панченко, Європейська правда
Пшемислав Журавський вель Граєвський: "Маємо дивний парадокс. З точки зору реальної співпраці відносини ніколи не були такими добрими, а з точки зору громадської думки – ніколи не були такими поганими".
12 грудня 2018, 12:08 — Юрій Панченко, Європейська правда, Варшава-Київ
Вірменська революція офіційно завершилася. Лідер революції Нікол Пашинян отримав конституційну більшість у новому парламенті. Але ключові проблеми, в тому числі у відносинах із РФ, ще попереду.
10 грудня 2018, 10:34 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
"Наш історичний досвід показує, що щойно у Росії з’являються проблеми – вона кидає Вірменію, залишаючи сам на сам із проблемами, до створення яких Росія сама доклала руку".
6 грудня 2018, 12:03 — Юрій Панченко, Європейська правда, Єреван-Київ — Публікації