В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".
Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи.
Наразі США зацікавлені у слабкій та невпливовій СОТ, яка не може завадити великим країнам приймати рішення на свій розсуд. І в цьому США Трампа є безумовним союзником РФ Путіна.
1 серпня 2018, 09:13 — Юрій Панченко, Європейська правда
Новий уряд Вірменії зважився на виконання найгострішої передвиборчої обіцянки – у країні почалося кримінальне переслідування представників колишньої влади. Такі дії Єревана все гірше сприймають у Москві.
31 липня 2018, 08:50 — Юрій Панченко, Європейська правда
Україна програла в СОТ справу, маючи дуже перспективні позиції. І це ставить питання: як тепер виглядають наші шанси в інших суперечках із РФ - з найбільш принципових для нас питань, таких як блокування транзиту та санкції.
30 липня 2018, 09:00 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Вперше за останні роки українська влада знайшла в собі сили піти проти популістів у вкрай болючому питанні мораторію на експорт деревини. Втім, залишається відкритим питання: чи матиме цей крок продовження?
24 липня 2018, 15:12 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Показний спокій, із яким у РФ зустріли зміну уряду у Вірменії може дати чималу тріщину. Конфлікт між країнами може викликати ініціатива Єревана переглянути угоду про статус російських прикордонників.
Чи можуть українські грязі отримати визнання у Європі? Так, мова йде саме про грязі, проте лікувальні. Проте як довести, що продукція із далекого та невідомого Слов'янська краща за мінерали Мертвого моря?
20 липня 2018, 13:50 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Україна йде на додаткове загострення відносин із ЄС у чутливому питанні мораторію на експорт деревини. В уряді до останнього вагалися з підтримкою законопроекту про розширення цього мораторію.
Між Польщею та Україною може з’явитися нова точка напруження. Напередодні місцевих виборів історичні теми знов стають одним із ключових інструментів для мобілізації прихильників чинної влади.
16 липня 2018, 08:50 — Юрій Панченко, Європейська правда
Чи реально переконати європейців купувати "щось особливе" українського виробництва? Непросте завдання - особливо без великих рекламних бюджетів, яких немає у вітчизняних компаній. Але, як виявляється, цілком можливе.
13 липня 2018, 13:52 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Півтора десятка осіб у футболках із зображенням Путіна або дещо завуальованими символами Новоросії довго не могли розпочати свій захід. Як виявилось, чекали тих, хто спізнився, які мали принести плакати...
12 липня 2018, 09:45 — Юрій Панченко, Європейська правда, з Варшави — Публікації
Президенти двох країн Петро Порошенко та Анджей Дуда відвідали Волинь – та не знайшли можливості побачитися один з одним. Вперше за останні роки Україна на найвищому рівні нагадала про знищення й українських сіл поляками.
9 липня 2018, 18:11 — Юрій Панченко, Європейська правда
Президенти двох країн Петро Порошенко та Анджей Дуда відвідали Волинь – та не знайшли можливості побачитися один з одним. Вперше за останні роки Україна на найвищому рівні нагадала про знищення й українських сіл поляками.
9 липня 2018, 12:50 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Президент України вперше поїхав до держави, яка голосувала (та ще й неодноразово!) проти резолюції ООН щодо Криму. Справжньою сенсацією стали слова Петра Порошенка, що Україна і Сербія "не мають жодних проблем у двосторонніх відносинах".
4 липня 2018, 09:33 — Юрій Панченко, Європейська правда — Публікації
Співкерівник Стратегічної групи радників з підтримки реформ: "Щоб люди відчули покращення, необхідно, щоб зростання економіки було не менше 6-7%. Для цього потрібно збільшити щорічне надходження інвестицій на $10 млрд".
21 червня 2018, 09:08 — Юрій Панченко, Європейська правда
Прем'єр-міністр Грузії подає у відставку на тлі протестів – найбільших у країні після поразки Саакашвілі. Від великих проблем "Грузинську мрію" поки рятує лише фактичний розгром парламентської опозиції.