Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Нові вимоги до українців та проблема "ухилянтів": польський урядовець про міграційну політику Варшави
Мацей Дущик: "Питання повернення мобілізованих українців має бути вирішене на рівні Євросоюзу. Разом із тим Польща не підтримує тих, хто нелегально перетнув кордон".
Обережний розрив з РФ: що означає заява Пашиняна про вихід Вірменії з ОДКБ
Дещо дивний статус "вже не з Росією, але ще не із Заходом" у Вірменії збережеться щонайменше до завершення війни в Україні.
Макрон йде ва-банк: навіщо він оголосив дострокові вибори та які ризики це несе Україні
Макрон стверджує, що хоче врятувати Францію та Європу від ультраправих. Але одночасно оголошує вибори, які спрощують їм прихід до влади.
Фіцо обирає війну: як прем'єр Словаччини збирається використати замах на себе
Словацький прем’єр обирає не деескалацію, а війну. Війну і з опозицією, і з незалежними медіа, а також із громадським сектором.
10 років, що змінили все: як Україна рухалася до ЄС і навіщо ми створили "ЄвроПравду"
Ці зміни сприймаються як щось належне. Хоча насправді Україна здійснила неможливе – достатньо лише перерахувати основне...
Геть від ЄС: які наслідки матиме остаточна відмова грузинської влади від прозахідного курсу
28 травня Грузія пройшла точку неповернення у відносинах із Заходом. Або цей день стане початком краху 12-річного перебування при владі партії "Грузинська мрія".
Єпископ на чолі опозиції: чи зупинять нові протести розворот Вірменії на Захід
Вірменська опозиція отримала нового лідера, причому дещо незвичного. Про свої амбіції стати прем’єр-міністром заявив архієпископ Баграт Галстанян.
Сербія викликала неприємну асоціацію: як вдалося зупинити вступ Косова до Ради Європи
Сербським дипломатам вдалося переконати кількох регіональних лідерів у тому, щоб висунути керівництву Косова ультиматум.
П'ять пострілів у прем'єра: які наслідки матиме найгучніший напад в історії Словаччини
Напад на прем'єра Словаччини може призвести до посилення авторитарних тенденцій у країні. А також збільшити шанси євроскептиків на виборах до Європарламенту.
Росія виграє Грузію. Як ЄС та США втрачають вплив на Тбілісі та чи реально це розвернути
Чи варто розраховувати на потужні західні санкції проти грузинської влади та якими є шанси протестувальників, що прагнуть скасувати "російський" закон?
Втома від компромісів. Які наслідки матимуть помилки ЄС у відносинах із Північною Македонією
Саме на ЄС лежить основна провина у поразці прозахідної коаліції у Північній Македонії. І тепер Брюсселю доведеться шукати вихід із цього глухого кута.
Ляпас для США чи політика компромісів? Як зміниться курс Сербії з новим урядом
Призначення нового уряду є можливістю для Вучича надіслати певні сигнали Заходу та РФ. Однак ці сигнали вийшли досить суперечливими.
Ілюзія євроінтеграції: чи вдасться грузинській владі розвернути зовнішній курс країни
І в Євросоюзі, і в США вже попередили Тбілісі: схвалення "російського" закону лише віддалить Грузію від Заходу.
В очікуванні Путіна: як бажання Заходу захистити меншини створило сіру зону на Балканах
Сербська влада генерує конфлікти, які дають можливість кричати на весь світ про порушення прав меншин у Косові та про недемократичність косовської влади.
Курс на розрив з ЄС: навіщо влада Грузії вбиває її європейське майбутнє
Грузинська влада ставить під загрозу європейське майбутнє країни, готуючи до ухвалення відверто проросійський закон "Про прозорість іноземного впливу".