На початку конфлікту в Болгарії переважала російська пропаганда. Болгари легко могли повірити пропаганді про громадянську війну та інше... Після Парижа наші ЗМІ повідомили, що Україна погодилася від'єднати Донбас. Навіть болгарські політики не знають, про що були ці переговори...
16 жовтня 2015, 11:32 —
Юрій Панченко, Європейська правда
"Не дивіться на Грецію! Україна має потенціал, ви маєте набагато потужнішу економічну стратегію, ніж Греція... Україна може і мусить наполягати, щоб російський борг було реструктуризовано так само, як відбулося скорочення інших боргів. Міжнародна спільнота підтримає Україну в цій вимозі до РФ".
17 вересня 2015, 08:30 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Людина, яка потопає, не має турбуватися про те, щоб у її фляжці було достатньо води для мандрівки пустелею наступного місяця... В той день, коли буде знижено податки, вигоду отримають усі, хто заробляє та чесно сплачує податки. І от коли економіка зросте і набуде нових великих розмірів, тоді буде час хвилюватися про пенсіонерів.
14 вересня 2015, 15:32 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Торговий представник України Наталія Микольська: «Всі минулі огляди, куди нам треба "виходити" і які ринки "відкривати" – вони вже застарілі... Як тільки ЗВТ з ЄС запрацює в повному обсязі, в Україні буде вигідніше відкривати виробництво, орієнтоване на експорт: нульова ставка на імпорт сировини, нульова – на експорт продукції до ЄС. Зараз цього немає!»
22 червня 2015, 11:30 —
Юрій Панченко, Європейська правда
«Вирішення торгового спору забирає час, однак СОТ володіє найкращим механізмом розв’язання таких проблем... Поява нових претензій до РФ означає, що терпіння членів СОТ щодо Росії поступово вичерпується. І в цьому плані Україна може знайти багато союзників, залучаючи їх до вирішення спору з РФ».
3 червня 2015, 09:09 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Держсекретар Угорщини з питань економічної дипломатії Левенте Мадьяр: «Угорщина підтримує рішення ЄС. Це принциповий момент для угорського уряду, навіть якщо йдеться про санкції проти РФ... Нашим обов’язком є підтримувати національні меншини за кордоном... Звісно, до тих меж, поки не йдеться про ризик для добрих стосунків із сусідньою країною».
20 травня 2015, 15:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Будапешт
Екс-прем'єр Словенії Янез Янша: "Словенська економіка теж втратила так звані прості югославські ринки і була змушена адаптуватись до західних. Компанії банкрутували, а люди втратили робочі місця. Але більшість компаній реформувалися, і за два-три роки Словенія почувала себе набагато краще, ніж у складі Югославії".
6 травня 2015, 14:05 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Координатор допомоги Європі та Євразії Держдепу США Аліна Романовскі: "Боротьба з корупцією – це сфера, де нам – і Україні, і США – точно буде необхідно збільшити свої зусилля. Я передбачаю, що наша підтримка в цій галузі зростатиме... Якщо Україна демонструватиме поступ у реформах та потреба у запозиченнях для макроекономічної стабілізації не зникне, їй можуть бути надані й нові фінансові гарантії".
30 квітня 2015, 12:15 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Посол Ісландії в Україні (за сумісництвом) Йон Балдвін Ганнібальссон: "Ми прийняли пакет санкцій проти Росії, аналогічний тому, що було прийнято ЄС і Норвегією. Але примітно, що, на відміну від ЄС та Норвегії, Ісландія не потрапила під дію російських контрсанкцій. Ми чекаємо на це і жартуємо, що про нас просто забули".
28 квітня 2015, 17:50 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Голова департаменту міжнародного співробітництва BUSINESSEUROPE Луїса Сантос: "Європейський бізнес вже визначився зі своєю позицією – ми з розумінням ставимося до санкцій, запроваджених ЄС на адресу Росії, доки цього вимагатиме політична ситуація. Відповідно, поки ці санкції діятимуть і залишатимуться виправданими, ми не будемо виступати проти них".
24 квітня 2015, 01:12 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Брюссель
Екс-прем'єр Литви: "Ми заборонили фінансування партій бізнесом, замінивши бюджетним, і одразу помітили, як наша політика відокремлюється від бізнес-інтересів... Інструменти монетарної політики – це палиця на два кінці. В разі нерозумного використання від них буде більше шкоди".
25 лютого 2015, 15:30 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції: "Питання збільшення квот вже опрацьовується. Основні позиції на перегляд: мед, яблучний та виноградний сік, а також курятина. Разом із профільними асоціаціями буде визначено обґрунтований обсяг квот, що пропонується, після чого ми почнемо консультації".
27 січня 2015, 10:06 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Альгірдас Шемета: "Ми не лише розглядатимемо скарги, а й аналізуватимемо їх, пропонуючи системні рішення... Українські органи влади повинні будуть звітувати, що вони зробили щодо впровадження рекомендацій бізнес-омбудсмена. Якщо вони знаходитимуть причини, щоб ігнорувати їх, у мене в запасі є дуже сильна зброя".
16 грудня 2014, 13:50 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Автор словацьких економічних реформ Іван Міклош: "Рекомендації МВФ потрібно виконувати навіть набагато жорсткіше, ніж вимагає фонд. Саме так ви досягнете успіху. Я радив би підвищувати тарифи на газ не поступово, а в один момент... реформатором не повинен бути ані Порошенко, ані майбутній прем'єр-міністр – це має бути хтось третій..."
28 листопада 2014, 08:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Керівник Європейської бізнес-асоціації Анна Дерев'янко: "Годі говорити, що цей уряд значно відрізняється від попередніх - чи в кращий, чи в гірший бік. Працює звичайна схема взаємодії влади з бізнесом: ми зустрічаємося, домовляємося, а ось потім... Набагато краще було б, якби бізнесу не давали заздалегідь нереальних обіцянок".
18 листопада 2014, 10:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда