Голова Об'єднання українців Польщі Петро Тима: "В рамках правлячої коаліції, серед депутатів, серед керівників медіа, серед урядовців нижчого рівня також є люди з явно антиукраїнськими поглядами. В партії відбуваються тертя, і досі невідомо, яка фракція переможе".
14 червня 2016, 09:04 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Перемишль (Польща)
Голова Держпродспоживслужби: "Європейського споживача не цікавить питання безпеки їжі, оскільки він звик довіряти своїм контролюючим органам. А ці органи під нашу відповідальність відкривають ринок. Тому ми повинні надати гарантії того, що ми здійснюємо цей контроль відповідно до європейського законодавства".
30 березня 2016, 11:00 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Наталія Микольська: "Нинішня ситуація з іміджем України, зважаючи на всі нинішні скандали, вплине на ефективність просування українського експорту. Простий приклад – часто західні компанії відмовляються від купівлі української продукції, адже прекрасно розуміють, що, зважаючи на корупцію на митниці, цей товар може не доїхати вчасно, або мати інші корупційні ризики".
4 лютого 2016, 14:47 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Нинішня позиція Києва є абсолютно пасивною... Ми всі знаємо, що Плахотнюк і Порошенко були партнерами по бізнесу. Більше того – знаємо, що цей бізнес було рейдерськи захоплено людьми Плахотнюка. Дуже сподіваюся, що всі розмови про їхню дружбу – не більше ніж піар Плахотнюка. Хоча б тому, що не можна дружити із сутенером.
26 січня 2016, 11:29 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Кишинів–Київ
Наталія Микольська: "Після старту ЗВТ можна прогнозувати бізнес-процеси не на рік, а на п’ять-сім років. Тепер бізнес може зрозуміти, що на нього чекає... Ми справді очікуємо проблем з транзитом через РФ. Але не зрозуміло, чи буде зупинено весь експорт, чи не весь, як це відбудеться..."
5 січня 2016, 09:00 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Яніс Сартс: "У стратегії Росії дуже важливим елементом було створення атмосфери незрозумілості. Це можна було використовувати, оскільки деякі держави не хочуть погіршувати відносини з РФ. Ці країни намагалися уникнути прямих звинувачень Росії, і така атмосфера незрозумілості їм вигідна".
18 грудня 2015, 09:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Рига-Київ
Ми бачимо перші ластівки поліпшення. Можливо, ми перебільшуємо, бо дуже хочемо їх бачити... Чому компанії, які тут є, не йдуть, хоча тут так погано? Тому що всі сподіваються на майбутнє, займають своє місце. Рано чи пізно, але настане момент, коли Україна почне процвітати.
8 грудня 2015, 14:30 —
Юрій Панченко, ЄП; Галина Калачова, ЕП
Після перевиборів можна говорити, що нова коаліція стала більш проєвропейською, більш дружньою до України. Крім того, сам Ципрас змінюється як керівник... Від початку цього року до моменту нашої розмови приблизно п'ятдесят громадян України були затримані в Греції за звинуваченням у перевезенні нелегальних мігрантів.
27 листопада 2015, 16:03 —
Юрій Панченко, Лариса Коцар, Європейська правда, Афіни–Київ
За останні півтора року вибірка по нашому портфелю була дуже низькою. У цьому календарному році донині ми змогли вибрати лише $100 млн – це з поточного портфеля в $2,8 млрд. Це дуже низький показник... Новопризначені заступники міністрів бояться приймати рішення стосовно впровадження проектів, адже їх звинуватять у тому, що вони зробили щось не так...
12 листопада 2015, 09:27 —
Юрій Панченко, Галина Калачова
Ми намагаємося залишатися в політиці і підтримувати ідеї, які в нашій родині йдуть з минулого, в першу чергу – про необхідність наднаціонального права... У нас є можливість говорити про європейські перспективи України та вселяти цю ідею в голови європейців.
27 жовтня 2015, 09:22 —
Юрій Панченко, Європейська правда
На початку конфлікту в Болгарії переважала російська пропаганда. Болгари легко могли повірити пропаганді про громадянську війну та інше... Після Парижа наші ЗМІ повідомили, що Україна погодилася від'єднати Донбас. Навіть болгарські політики не знають, про що були ці переговори...
16 жовтня 2015, 11:32 —
Юрій Панченко, Європейська правда
"Не дивіться на Грецію! Україна має потенціал, ви маєте набагато потужнішу економічну стратегію, ніж Греція... Україна може і мусить наполягати, щоб російський борг було реструктуризовано так само, як відбулося скорочення інших боргів. Міжнародна спільнота підтримає Україну в цій вимозі до РФ".
17 вересня 2015, 08:30 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Людина, яка потопає, не має турбуватися про те, щоб у її фляжці було достатньо води для мандрівки пустелею наступного місяця... В той день, коли буде знижено податки, вигоду отримають усі, хто заробляє та чесно сплачує податки. І от коли економіка зросте і набуде нових великих розмірів, тоді буде час хвилюватися про пенсіонерів.
14 вересня 2015, 15:32 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Торговий представник України Наталія Микольська: «Всі минулі огляди, куди нам треба "виходити" і які ринки "відкривати" – вони вже застарілі... Як тільки ЗВТ з ЄС запрацює в повному обсязі, в Україні буде вигідніше відкривати виробництво, орієнтоване на експорт: нульова ставка на імпорт сировини, нульова – на експорт продукції до ЄС. Зараз цього немає!»
22 червня 2015, 11:30 —
Юрій Панченко, Європейська правда
«Вирішення торгового спору забирає час, однак СОТ володіє найкращим механізмом розв’язання таких проблем... Поява нових претензій до РФ означає, що терпіння членів СОТ щодо Росії поступово вичерпується. І в цьому плані Україна може знайти багато союзників, залучаючи їх до вирішення спору з РФ».
3 червня 2015, 09:09 —
Юрій Панченко, Європейська правда