Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
Подарунок для роспропаганди: в чому полягає ключова загроза зближення Грузії з РФ
Країна, яка мала війну з РФ, у якій 20% територій окуповано Росією. І при цьому нинішній уряд Грузії проводить цілком дружню до країни-окупанта політику.
Запорука безкарності: чому польська влада не реагує на блокаду кордону і чи може це змінитися
Події останніх днів на кордоні можуть стати холодним душем для багатьох поляків, адже підтримка України залишається там дуже високою.
Висипане зерно: чому нинішня криза на кордоні з Україною стала викликом для уряду Польщі
Ситуація на кордоні показує, що всередині Польщі є групи, які виступають категорично проти будь-яких компромісів з Україною.
Тарас Качка: "Від транспортної блокади польська економіка постраждала більше, аніж українська"
Торговий представник України: "Щоразу, коли виробляється нова спільна аграрна політика ЄС, фермери приїжджають протестувати в Брюссель. Але тепер ми є частиною цієї дискусії".
Сербський Гонгадзе: які наслідки матиме скандал навколо справи про вбивство журналіста
У відносинах Сербії із Заходом з’явилася додаткова точка напруги – виправдовувальний вирок по вкрай резонансній справі вбивства журналіста.
Торгівля з компромісом: на яких умовах Україна збереже вільний доступ до ринку ЄС
Попри тиск європейських фермерів, Єврокомісія погодила продовження дії преференційного режиму для України ще на один рік. Проте з певними нюансами...
Хто відповідає за євроінтеграцію та чи хоче Польща "вбити" українську галузь: розмова з Акуленко
Любов Акуленко: "Якщо ти хочеш чогось досягти, то треба піти поговорити в Офісі президента. Але чи є в них спроможність вести євроінтеграційну роботу?"
Ще більш проросійська Грузія: чому зміна уряду в Тбілісі лише прискорить зближення з Москвою
Новий прем’єр-міністр має посилити розворот Тбілісі в бік Росії та не дати піти європейським шляхом. Навіть попри статус Грузії як країни-кандидата у члени ЄС.
Співпраця на антиукраїнському тлі: як Київ будує відносини зі скандальним лідером Словаччини
Як Києву будувати відносини з важливою для нас сусідньою країною, чиє керівництво регулярно робить відверто антиукраїнські заяви?
Дональд здорової людини: що змінив візит до Києва прем'єра Туска
Дональд Туск запропонував змінити формат відносин – замість розмов про "невдячність українців" він демонструє готовність до діалогу з усіх проблемних питань.
Непублічний союзник: як Румунія допомагає Києву та чому там зростають рейтинги українофобів
Сергій Герасимчук: "Проросійською назвати якусь політичну силу у Румунії було б важко, адже ставлення там до Росії є далеко не найкращим".
Туск йде на прорив: чи приведе візит прем'єра Польщі в Київ до перезавантаження відносин
Візит Дональда Туска має стати початком перезавантаження українсько-польських відносин. Однак залишається чимало факторів, які цьому перешкоджають.
"В 1990-х ми не стартували з однієї точки з Польщею, це хибна думка": розмова з Єрмоленком
Володимир Єрмоленко: "Українці повстали не лише проти волі Росії. Але ми також пішли й проти волі Європейського Союзу – і зламали його переконання".
Український сценарій для Косова: як США готують союзника стримувати сербську армію
Косово отримало "зелене світло" від Заходу на створення власної армії. І вже готується отримати закуплені у США протитанкові системи.
Захисники ікони Сталіна: як у грузинській політиці з'явилася відкрито проросійська партія
Чи зможе "грузинська ОПЗЖ" пройти до парламенту та отримати там "золоту акцію"? Тим самим забезпечивши остаточний розворот Грузії від Заходу...