Юрій Панченко

редактор та співзасновник "Європейської правди"

В журналістиці з 2004 року, до 2014-го – спеціалізувався на економічній журналістиці, включаючи міжнародну торгівлю. У 2014 році разом з Сергієм Сидоренком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: торгівля України та ЄС, СОТ, євроінтеграція України, політичні процеси в регіоні Східної та Центральної Європи. 

editors@eurointegration.com.ua

Всі публікації автора
У Тбілісі готуються до Майдану: як влада Грузії "закручує гайки" перед відмовою ЄС
"Грузинська мрія" робить усе, щоб унеможливити проведення масових протестних акцій. Чи призведе це до посилення проросійського розвороту країни?
Покарання для Сербії: чим завершиться історія з "зеленими чоловічками" та загиблими у Косові
Сербська влада, яка спочатку намагалася представити сутичку як стихійний протест косовських сербів, відчула, що може потрапити під міжнародні санкції.
Словаччина за крок до проросійського розвороту: чи зупинять появу "нового Орбана" у ЄС
Чи дійсно результати виборів у Словаччині стали катастрофою? Та чи залишився шанс уникнути формування уряду за участю антиукраїнських сил?
Єреван у пошуках нових союзників: чи зможе Вірменія позбутися залежності від РФ
У Кремлі всерйоз непокояться можливістю виходу Вірменії зі створених РФ інтеграційних утворень. Часу на зміну влади в Єревані у них небагато.
Гірше за ракетну атаку: чому Україні варто визнати відповідальність за удар по Польщі
Якщо українська влада має вагомі докази, що удару по Пшеводуву завдала російська армія, то ці докази варто оприлюднити. А якщо ні – то варто визнати провину.
Подарунок для роспропаганди: що показав "нацистський скандал" у парламенті Канади
Ані президент України, ані інші представники держави не ризикнули коментувати цю ситуацію, щоб не дати додаткових підстав для звинувачень у спробах виправдання нацизму.
Сербія штовхає до війни: що стоїть за спробою розморозити бойові дії в Косові
Контртерористична операція на півночі Косова, заселеній етнічними сербами, стала найнебезпечнішим загостренням у цьому регіоні за останній час.
Грузія входить у гарячу осінь: як відмова від санкцій змушує Тбілісі готуватися до протестів
Грузинська влада відмовилася виконувати санкції США та готується до масових заворушень у країні. Старт їм може дати відмова у наданні статусу кандидата у члени ЄС.
Невдячність чи принциповість: які помилки зробив Київ у зерновому конфлікті з Польщею
Чи були дії України бездоганними? Чи не наробив Київ помилок під час нинішнього загострення конфлікту з Польщею?
Третя карабаська. Чому почалася нова війна на Кавказі та якими будуть її наслідки
Чи призведе нова війна до остаточного встановлення контролю Баку над Карабахом? Чи стане її наслідком падіння уряду Пашиняна, чи, може, розворот Вірменії на Захід?
"Чорний лебідь" для польської влади: як візова афера може змінити результати виборів
До корупційних скандалів у Польщі вже звикли. Проте скандал із візами завдає удару по владі, яка багато років обіцяла не допустити масової міграції з мусульманських країн.  
Зупинити проросійський реванш: від кого залежить формування нового уряду Словаччини
Якою стане нова словацька влада? Розповідаємо про ключових політиків цієї країни, а також про можливі формати майбутньої коаліції.
Криза 15 вересня: нове випробування для відносин України та Польщі
Що насправді відбувається між Україною та Польщею? Чи мають нинішні проблеми передвиборчий характер, чи навпаки, системний, і в майбутньому лише посилюватимуться?
"Лідер виборів у Словаччині став антиукраїнським через образу на Юлію Тимошенко"
Александр Дулеба: "Новий уряд, сформований після виборів 30 вересня, може бути досить схожий на орбанівський. Але Словаччина – це не Угорщина".
Розворот Братислави: чи можливо уникнути проросійського реваншу в сусідній Словаччині
За результатами виборів 30 вересня влада у Словаччині може перейти до сил, що виступають проти допомоги Україні та навіть за вихід з НАТО.