Сергій Сидоренко

редактор, співзасновник "Європейської правди"


В журналістиці з 2000 року, від 2008-го – фокусується на міжнародній журналістиці. У 2014 році разом з Юрієм Панченком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: європейські справи, євроінтеграція України, євроатлантична інтеграція України, Рада Європи, міжнародне право, а також двосторонні відносини з окремими країнами Європи, серед яких варто особливо виділити Молдову та Угорщину.

editors@eurointegration.com.ua
Всі публікації автора
"Майже готові" до переговорів про вступ: що показала оцінка України за 7 критеріями ЄС
Україна наближається до того, щоби вчасно виконати сім критеріїв, чи то умов, які ми отримали від ЄС разом зі статусом кандидата.
Росія програє башкана Додону: як Гагаузія стала полем битви агентів РФ у Молдові
Виборцям Гагаузії у другому турі доведеться обирати між двома претендентами на крісло башкана, які за рівнем "трешовості" гідні одне одного...
Чому Молдова не хоче йти до НАТО та як планує здолати Придністров’я
Артем Филипенко: "Є вплив російської пропаганди. Молдовани не розуміють необхідності НАТО і тому не мають бажання для вступу".
Крок України до визнання Косова. Деталі та наслідки сенсації, що відбулася у Раді Європи
Сербія була так розгнівана, що вирішила відкрито порушити усі правила. У списку "ворогів Сербії", який оприлюднило МЗС, знайшлося місце й Україні.
Міністр з уряду Макрона: "Для нас вже ясно – Україна вступить до ЄС"
Клеман Бон: "Я повністю впевнений і можу гарантувати на 100%, що зобов’язання ЄС щодо вступу України збережуться після зміни влади у Брюсселі".
Юристка із США зі зв’язками у Києві: ким є новий посол Євросоюзу в Україні
Майбутня керівниця представництва ЄС зараз працює у Брюсселі та бере участь у формуванні політики Євросоюзу щодо України...
Поле битви – Гагаузія. Історія про російський чартер до Молдови та боротьбу за гроші агресора
Навіщо пропутінському мультимільйонеру знадобилося летіти у Молдову? І хто надав дозвіл на це у часи, коли російську авіацію не пускають до ЄС?
Без ПДЧ та Бухареста. Чому українські політики мають забути про минуле у питанні вступу до НАТО
Нам потрібна нова концепція відносин з НАТО і руху України до членства. Геополітична реальність вимагає прискорити цей процес.
На "лаві підсудних" трибуналу буде близько 20 росіян: інтерв’ю відповідального за суди з РФ
Антон Кориневич: "Щоб винести вирок проти Путіна, поки він сидить у бункері, потрібне заочне провадження. Це – реальна мета".
"У наступні пів року ми побачимо рух у вирішенні конфлікту з Угорщиною"
Тібор Томпа: "На сьогодні ми маємо так зване "втрачене покоління" українських угорців. І, на жаль, Будапешту цей процес був вигідний..."
Прямий шлях до членства: як відмова від ПДЧ змінила процедуру вступу України до НАТО
Кулеба за підсумками переговорів у Брюсселі оголосив, що надання Україні Плану дій щодо членства зняте з розгляду. Що це означає?
Ексдержсекретар США Помпео: Путін повинен відчути, що не можна вважати Америку за ніщо
"Ми робимо недостатньо для підтримки України, і робимо недостатньо швидко. Ми могли надати Україні таку підтримку, за якої б усе закінчилося – але не зробили цього..."
Передостанній крок до НАТО: що буде з розширенням Альянсу після рішення щодо Фінляндії
Тепер розширення НАТО не викликає сумнівів. А Москва, знесилена війною проти України, змогла відповісти лише істерикою...
Три сценарії трибуналу для Путіна. Як довести до вироку міжнародний суд над керівництвом РФ
На Заході є консенсус, що трибунал має бути створений, але досі немає розуміння, як це станеться. На розгляді – кілька варіантів, кожен має свої вади...
Ядерний удар по дружбі з Китаєм: як шантаж НАТО зашкодив Путіну і не приборкав Захід
Щоб не заступити за "червоні лінії", Росія змавпувала ядерну тактику США. Але Путін не помітив, як перетворив на попіл авторитет Сі Цзіньпіна.