Сергій Сидоренко

редактор, співзасновник "Європейської правди"


В журналістиці з 2000 року, від 2008-го – фокусується на міжнародній журналістиці. У 2014 році разом з Юрієм Панченком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: європейські справи, євроінтеграція України, євроатлантична інтеграція України, Рада Європи, міжнародне право, а також двосторонні відносини з окремими країнами Європи, серед яких варто особливо виділити Молдову та Угорщину.

editors@eurointegration.com.ua
Всі публікації автора
Порятунок в обмін на реформи: за яких умов Київ отримає гроші ЄС та США у 2023 році
"Європейська правда" дізналася, на яких умовах ЄС надасть Києву 18 млрд євро та як надходитиме фінансування від США у новому році...
"Німцям складно зрозуміти, що насильство – головна цінність росіян"
Найскладніший бар’єр, який мають подолати німці – це усвідомлення того, що вбивства, ґвалтування та інші воєнні злочини в Україні мають підтримку переважної більшості росіян.
Донбас іде за Кримом. ЄСПЛ ухвалив перше рішення проти РФ щодо окупації Сходу України
Рішення ЄСПЛ має юридично встановити, що Донбас з 2014 року був окупований РФ. І це вкрай важливо з погляду неминучого фінансового покарання Росії.
"Перемогти Росію можна тільки зброєю. Моя задача – переконати в цьому німців"
Олексій Макеєв: "До російської літератури і балету теж дійде. Не можна не проводити паралелі між російським режимом і діями Росії загалом..."
Південь та Схід повірили в НАТО та вимагають реформ: що думають регіони про майбутнє України
Віра українців у реальність вступу до НАТО – вища, ніж щодо ЄС! При цьому євроскептичні регіони найбільш пов’язують євроінтеграцію і реформи.
Настав час ліквідувати Придністров’я. Як для цього має і як не може діяти Україна
Поразка Росії в Україні не означає ліквідації армії у Придністров’ї... Коли Київ діятиме, важливо не обвалити також економіку Молдови...
Проблема не в сексології. Чому Зеленський має звільнити щойно призначеного посла у Болгарії
Рішення президента про нового посла у Болгарії матиме або погані наслідки, або катастрофічні. Цей текст пояснює, чому це не перебільшення.
Танки та переговори з Путіним на умовах України: про що домовлявся Зеленський у США
Ця поїздка мала підкреслити роль США у допомозі Україні та посилити Байдена та інших проукраїнських політиків. Зеленський був здатен це зробити...
Здолати вічного Орбана: хто допоможе вийти з кризи у відносинах України та Угорщини
Угорщина увійшла у фінансову кризу, здатну обвалити її економіку... Ще ніколи у Європі не було такого поганого ставлення до влади Орбана, як зараз...
"Шукати ворогів серед друзів – погана звичка, яку ми успадкували". Інтерв’ю соратника Орбана
Жолт Немет: "Напевно, на українському політичному керівництві лежить частина вини за ту ситуацію, що склалася у наших відносинах".
Усі проти Орбана: як країни Центральної Європи пішли на блокаду вчорашніх друзів з Угорщини
Не лише Україна має запитання та претензії до Угорщини. Політика Віктора Орбана та його уряду змушує обурюватися увесь Євросоюз...
"Я виступав проти України у співпраці з Росією, і це була помилка". Інтерв’ю глави партії "Йоббік"
Президент партії "Йоббік" Мартон Дьондьоші: "Схоже, що Орбан уперше серйозно прорахувався. Він досі тримається за щоглу корабля, який очевидно тоне..."
Пошта 155-го калібру: як вибух у посольстві України має змінити політику Іспанії
Мадрид тривалий час відмовляється передавати 155-ті гармати, про які просить Київ, для опору російській агресії. Тепер це може змінитися у бік підтримки України...
"Ми говоримо про ядерну зброю, а лінія фронту нагадує Першу світову війну" 
Пекка Хаавісто: "В історії було багато війн, у яких брали участь ядерні держави – і ці ядерні держави не виходили з них переможцями".
Мер Будапешта: "Мені соромно, що Угорщину Орбана сприймають як країну на боці Росії"
Обраний містянами у 2019 році мер Будапешта Гергей Корачонь лишається найпопулярнішим міським політиком і представляє "іншу Угорщину", позиція якої майже невідома в Україні.