Сергій Сидоренко

редактор, співзасновник "Європейської правди"


В журналістиці з 2000 року, від 2008-го – фокусується на міжнародній журналістиці. У 2014 році разом з Юрієм Панченком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: європейські справи, євроінтеграція України, євроатлантична інтеграція України, Рада Європи, міжнародне право, а також двосторонні відносини з окремими країнами Європи, серед яких варто особливо виділити Молдову та Угорщину.

editors@eurointegration.com.ua
Всі публікації автора
"Ваша перемога – це повернення кордонів 1991 року. Про інші деталі маєте домовитися з РФ"
Ян Маріан: "Наше перше завдання – допомогти вам виграти війну. Такі настрої не тільки в Празі, а й в інших столицях і навіть у Брюсселі"
Суміш допомоги, міфів та пропаганди. Як угорське суспільство ставиться до українців та війни
Це – розповідь не в рожевих тонах, але і не у чорних. Вона засвідчує, наскільки серйозні проблеми є в Угорщині, але водночас там є і справжні друзі України...
Нестрашна ядерна загроза: на Заході перестають боятися ядерного удару РФ по Україні
Путіну вигідніше не використовувати ядерну зброю, а лише погрожувати нею... Зараз на Заході кажуть про падіння прямої ядерної загрози...
"Україна має отримати винищувачі: час для США відповісти росіянам за В’єтнам". Інтерв'ю сенатора США
Сенатор Джим Ріш: "Навіть коли війна завершиться – не може бути примирення. Росія, через те, що вона скоїла, страждатиме багато десятиріч".
МН17: усе тільки починається. Найважливіше про вирок, що став перемогою України
Вже зараз йдеться про продовження судового процесу з новими обвинуваченими. З російськими військовими. Про це напряму йдеться у вироку суду.
Перший вирок у Гаазі. Як рішення суду щодо MH17 проти "групи Гіркіна" допоможе покарати РФ
Щоби провести цей безпрецедентний суд і безпрецедентне розслідування, довелося навіть змінити кримінально-процесуальне законодавство Нідерландів...
Кандидат на мінімалках: Україна провалює власні плани щодо виконання критеріїв ЄС
За 2,5 місяці Україна лишилася майже на тому ж місці у виконанні реформ, необхідних для початку переговорів про вступ до ЄС.
Мін'єврокульт та інші збочення: чому поєднання євроінтеграції та Мінкульту є небезпечною ідеєю
Задумана реформа, якщо буде проведена, – стане найгіршим від 2014 року управлінським рішенням у сфері координації інтеграції України до ЄС та НАТО.
Що робити з Віктором Орбаном. Розповідаємо про глибину угорської кризи та шляхи виходу з неї
Віктор Орбан з початком війни не лише не розірвав стосунки з другом Путіним, а й намагається додатково з ним зблизитися...
Summit as usual. Як Росія змушує світ заплющувати очі на агресію у документах G20
Елементи поразки Заходу вже попередньо узгоджені у рішенні саміту G20. Мовляв, яка війна? Яка агресія? Та це просто геополітика, не фантазуйте!
Приниження Путіна та перемога Ердогана: чому Росія повернулася до "зернової угоди"
Варто пояснити, що міститься у нових домовленостях, які розблокували Чорне море для рейсів торгових кораблів до та з портів України.
Атака на Молдову. Як газ та гроші Кремля стали зброєю війни з прозахідною владою
Намагаючись "зламати" прозахідний уряд, Росія відрізала Молдові газ. А одночасно проросійське Придністров’я повністю зупинило електропостачання...
"Без зерна чи без вас?" Чи є шанс зберегти зерновий коридор після російської істерики
Є всі підстави вважати, що суботнє рішення Росії було спонтанним – вже протягом першого вечора Москва змінила формулювання своєї (не)участі в угоді.
Зброя для України, друзі Путіна та неофашисти: як планує працювати новий уряд Італії
До нового уряду Італії призначили лобіста зброярів, у зону відповідальності якого входитиме... постачання зброї в Україну!
У геноциді винний не лише Путін. Чи готовий світ до "вбивчого" позову проти Росії?
"Так само як Голокост – це були не тільки газові камери, так і геноцид в Україні починається з підбурювання. З демонізації, дегуманізації тощо".