Сергій Сидоренко

редактор, співзасновник "Європейської правди"


В журналістиці з 2000 року, від 2008-го – фокусується на міжнародній журналістиці. У 2014 році разом з Юрієм Панченком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: європейські справи, євроінтеграція України, євроатлантична інтеграція України, Рада Європи, міжнародне право, а також двосторонні відносини з окремими країнами Європи, серед яких варто особливо виділити Молдову та Угорщину.

editors@eurointegration.com.ua
Всі публікації автора
Стамбул як "Мінськ": що отримає Росія від Заходу у "зерновій угоді" та поза нею
Навіть в Україні багато хто повірив у російську ІПСО про те, що угода, мовляв, зняла з Росії заборону на постачання зерна та добрив
Угорщина обирає сторону зла. Знову, як у 1939 році
Сійярто цим візитом показав, що для Угорщини не існує західних цінностей, що вона чужа для європейської цивілізації і що вона знову готова ставати на бік зла.
Чому проукраїнський прем’єр Італії пішов у відставку та хто зараз бореться за його посаду
За цим театралізованим політичним дійством стежила уся країна, і переказати його суть найкраще у вигляді трагікомедії на 5 актів.
"Почалася скоординована російська спецоперація зі зриву постачання зброї із США"
Валерій Чалий: "Я бачу кампанію, бачу як розганяють тему, що Україна може віддавати "на сторону" зброю, але ця кампанія не має під собою ніякого ґрунту"
Складнощі єврозахисту: які проблеми чекають на українок, що рятуються від війни у ЄС
Брюссель провалив свою частину роботи щодо механізму захисту українців. На жаль, зараз у цій сфері відбувається повний хаос...
САП і не лише: що із заяв конгресвумен Спартц має почути Київ, попри конфлікт із нею
"Українська проблема" починає формувати порядок денний виборів-2022 у США. І схоже, Банковій доведеться виконати частину вимог...
Інтерв’ю Вікторії Спартц: звинувачення до Єрмака, контроль за зброєю та закиди до України
"Ми не знаємо, що відбувається з нашою зброєю, щойно вона перетнула кордон України! Вона може бути в Сирії, вона може опинитися в Росії"...
Борис до жовтня: що змінить для України та чому станеться відставка прем'єра Джонсона
"Героїчний Борис Джонсон", як ми сприймаємо його в Україні, у себе вдома має принципово інший імідж та купу претензій від суспільства.
Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону
Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".
Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу
Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...
Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції
На першому місці серед загроз для НАТО – Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.
НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді
Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...
Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована
Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."
Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС
Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?
Гендер з обмеженнями: що змінить провал або успіх ратифікації Стамбульської конвенції
Це голосування стане тестом для депутатів на європейськість. Тих, хто хоче ризикнути майбутнім України, не бракує навіть у "проєвропейських" партіях.