Сергій Сидоренко

редактор, співзасновник "Європейської правди"


В журналістиці з 2000 року, від 2008-го – фокусується на міжнародній журналістиці. У 2014 році разом з Юрієм Панченком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: європейські справи, євроінтеграція України, євроатлантична інтеграція України, Рада Європи, міжнародне право, а також двосторонні відносини з окремими країнами Європи, серед яких варто особливо виділити Молдову та Угорщину.

editors@eurointegration.com.ua
Всі публікації автора
8 форматів для Путіна: як Захід планує домовлятися з РФ про безпеку та Україну
У ЄС не приховують, що їх це все дратує! Адже принцип "нічого про нас без нас" стосується не лише України, а й усіх європейських держав...
Посол у Німеччині: Нам потрібно домовитися про "Берлінський план" для членства України в ЄС
Андрій Мельник: "Зараз нормандські переговори у коматозному стані, їх потрібно реанімувати... Шрьодер досі зберігає вплив, маємо це визнати..."
Не тільки "перемоги": як змінилася європейська політика України за 2021 рік
Ми визначили по п’ять ключових "зрад", "перемог" та "бентег", тобто найвизначніших подій чи тенденцій у сферах, якими опікується "Європейська правда"...
Міністерство пошти і справ: як Зеленський дав МЗС найвищу владу та чому це не запрацює
Добрі наміри МЗС вилилися у юридично безглуздий указ Зеленського, що лише додає ризиків та проблем, аж до загрози диктатури...
Посол при НАТО: Альянс боїться опинитися на межі збройного конфлікту з РФ через Україну
Наталія Галібаренко: Є країни, які виступають проти будь-якого діалогу з РФ. Але є і ті, які хочуть домовитися з Росією, мовляв, "щоби врятувати Україну"
Не казати Зеленському "ні": що вимагає змінити президент у підходах до зовнішньої політики
Стати регіональним лідером. Отримати від НАТО сигнал про перспективу членства вже у 2022 році. Це – лише частина вимог Володимира Зеленського до українських послів.
Путін на всю голову: чому російський ультиматум НАТО є доброю новиною для України
Гібридна (енергетична, транзитна тощо) агресія проти України та ЄС - цілком реальна. Включно із новим перекриттям газу.
Визнання на перспективу: про що домовлявся Зеленський під час саміту в Брюсселі
Локомотивом переговорів став Київ: вони вигідні нашій державі й присвячені намірам України та ще двох держав-партнерів рухатися до вступу в ЄС.
Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ
Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.
Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства
Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...
Більше не друзі Путіна: про що домовилася нова влада Німеччини щодо України та РФ
Що новий уряд Німеччини записав у своїй програмі про Україну та Росію? Як змінився цей документ від часів Ангели Меркель? Відповіді – у статті.
Водень для Європи: як Україна допоможе Заходу злізти з "газової голки" Росії
Українська газотранспортна система може лишитися порожньою незалежно від запуску "Північного потоку-2". Але її можливо заповнити воднем...
"Весна прийде – колоти будемо". Чому ЄС може додати обмежень для подорожей з України
Вже почали з’являтися нові обмеження. Поки що – в окремих країнах. І якщо українська влада це не врахує, навесні проблем для туристів може побільшати.
З Росії без любові. Як Путін не виконав прощальне прохання Меркель
Ангела Меркель, на жаль, засвідчила, що наприкінці канцлерського терміну втрачає політичну "чуйку". Це очевидно із непублічної "нормандської" історії...
Як Лавров вбиває "Нормандію" та чому МЗС РФ зробило Україні несподіваний подарунок
Лавров вирішив, що готовий понести навіть іміджеві втрати. А вони є серйозними: дії МЗС РФ знищують залишки довіри Заходу до переговорів із Москвою.