Сергій Сидоренко

редактор, співзасновник "Європейської правди"


В журналістиці з 2000 року, від 2008-го – фокусується на міжнародній журналістиці. У 2014 році разом з Юрієм Панченком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: європейські справи, євроінтеграція України, євроатлантична інтеграція України, Рада Європи, міжнародне право, а також двосторонні відносини з окремими країнами Європи, серед яких варто особливо виділити Молдову та Угорщину.

editors@eurointegration.com.ua
Всі публікації автора
Від Ірану до Росії. 10 нападів військових на літаки - шанси на покарання й компенсацію
Версія про те, що літак МАУ збили іранською ракетою, стала головною в розслідуванні. І тут є декілька загроз, які необхідно оминути у стрімкому розвиткові подій...
"Легалізація ЛДНР" та перемога Путіна: яким був обмін на Донбасі очима західних ЗМІ
У багатьох авторитетних західних ЗМІ фейкові "республіки" набули суб’єктності – немов вони є рівноправними партнерами Києва (саме так їх мріє представити Кремль!)
"За рік-два Зеленський може домовитися з Путіним про Донбас": прощальне інтерв'ю посла США
Вільям Тейлор: "Щоби це спрацювало, Путін має захотіти піти геть. Причини цього? Санкції! Вони працюють, і вони дійсно є болючими".
"За рік-два Зеленський може домовитися з Путіним про Донбас": прощальне інтерв'ю посла США
Вільям Тейлор: "Щоби це спрацювало, Путін має захотіти піти геть. Причини цього? Санкції! Вони працюють, і вони дійсно є болючими".
Мінімум критики для команди Зеленського: як у ЄС оцінили реформи за нової влади
Критичні або скептичні оцінки у звіті також присутні. Їх менше, тому можна процитувати повністю; всі вони сконцентровані в економічній тематиці.
Голова ДМС: Ми дозволимо мати два паспорти, але "єдине громадянство" залишиться в Конституції
Максим Соколюк: "Подвійне громадянство – це до певної міри програма імміграції в Україну. Але будуть обмеження, в тому числі для держави-агресора".
Угода з Україною, зміна візової політики та більше тиску на Росію: що робитиме Британія після Brexit
Джон Віттінгдейл: "Санкції проти Росії у Британії також збережуться – ми вже ухвалили необхідне законодавство. І ми не обмежимося тими санкціями, які діють у ЄС".
Відпочинок для президента: як команда Зеленського поєднує роботу з туризмом
Президентові воюючої держави, яка одночасно проводить реформи у турборежимі, такий неспішний графік роботи точно не личить...
Перша нормандська: як та у чому Зеленський переміг Путіна на саміті в Парижі
Зеленський, всупереч очікуванням Кремля, так і не став "легкою здобиччю". На додачу, "нормандський саміт" відбувся у найменш сприятливий для Росії момент...
Мовний закон штовхають до зміни: що рекомендує Україні Венеціанська комісія
Частину рекомендацій швидше за все доведеться втілити, змінивши закон про мову. До того ж, у висновках ВК справді є обґрунтовані та логічні претензії!
Нові бригади та план захисту від РФ: що ухвалили лідери НАТО за закритими дверима
Попри очевидне потепління у відносинах Заходу з РФ, попри постійні заяви про діалог із Путіним, НАТО чудово усвідомлює російську загрозу і посилює свою військову міць через неї.
Макрон-ефект: як скандальні заяви президента Франції примирили НАТО і Трампа
План спрацював: Дональд Трамп, який недолюблює французького колегу, перетворився із затятого критика Альянсу на його безкомпромісного прибічника...
За Путіна чи проти Трампа: що означають заяви Макрона про "Росію – не ворога НАТО"
Багато хто здивується, але за 5,5 років від початку російської агресії від генсека НАТО жодного разу не лунала навіть фраза про те, що "Росія є противником Альянсу".
Без України, але із Грузією: чому Київ вирішив ігнорувати зустріч лідерів НАТО
Грузія все одно буде представлена в Лондоні – нехай і не на рівні президента. А от Україна цього вирішила не робити...
Посол ЄС в Україні: І я, і Зеленський доживемо до того дня, коли буде йтися про ваше членство в ЄС
Матті Маасікас: "Я чудово розумію, що частина суспільства сприймає кроки Зеленського з побоюванням. Є ті, хто вважає їх поступками з боку України".