Сергій Сидоренко

редактор, співзасновник "Європейської правди"


В журналістиці з 2000 року, від 2008-го – фокусується на міжнародній журналістиці. У 2014 році разом з Юрієм Панченком заснував видання "Європейська правда".

Основні тематики: європейські справи, євроінтеграція України, євроатлантична інтеграція України, Рада Європи, міжнародне право, а також двосторонні відносини з окремими країнами Європи, серед яких варто особливо виділити Молдову та Угорщину.

editors@eurointegration.com.ua
Всі публікації автора
Посол США: Крим повернеться до України, але коли? Моя відповідь може бути неприємною
Марі Йованович: "Є особливість людей в Україні, яку я чітко бачу навіть попри короткий час перебування в Києві. Тут є енергія! Є люди, які працюють над змінами, проштовхують зміни, і це справді мене надихає. Тому найважливішою зміною в Україні я вважаю зміну людей. Зсередини..."
Міністр оборони Литви: З 10 тисячами загиблих не можна говорити про "холодну війну" з РФ
Юозас Олекас: "Геополітика важлива. Але якщо ви зробите всі інші кроки, одна лише геополітика не заблокує ваше членство в НАТО... "Джавеліни" ми почали закуповувати ще 2004 року. Того факту, що ми є членом НАТО, достатньо, щоб зняти перешкоди для купівлі такого озброєння..."
Юрій Сергеєв: Якби я вдарив Чуркіна, зробив би його героєм
Ми говоримо про розгортання операції з підтримання миру. Саме в такому ракурсі нами велися консультації. Не примушення до миру, а підтримання миру... Визнання Росії стороною конфлікту потребує консенсусу, який ламається правом вето. Саме тому Лавров робить заяви, що Росія "не є стороною конфлікту"...
Санкції проти санкцій. "Маленька" відмінність
ЄС разом із США намагаються позбавити Росію доступу до своїх досягнень. Тим часом Росія також намагається позбавити росіян (тобто своїх громадян!) права користуватися досягненнями цивілізованого світу...
Лишилося сказати кілька слів про Китай. Позиція, яку він зайняв у новому світовому конфлікті, заслуговує на увагу...
Для чого потрібні візи з Росією
Треба зрозуміти, що у візових стосунках між країнами світу діє принцип взаємності. Введення більш жорсткого режиму перетину кордонів однією країною щодо громадян іншої майже невідворотно призводить до тих самих обмежень щодо громадян першої країни.