Зміцнить чи послабить європейську спільноту держав російсько-українська війна?
2 лютого 2024, 12:45 —
Андреас Умланд, для Європейської правди — Публікації
Фрази на кшталт "Україна не має програти" або "РФ не повинна перемогти" лише спричиняють політичну невизначеність і шкодять Німеччині.
13 березня 2023, 17:33 —
Андреас Умланд, Франциска Девіс, Отто Люхтергандт, Штефан Требст
Надання Києву перспективи членства в ЄС стане відповіддю на масовану атаку Путіна на життя, батьківщину та ідентичність українців.
9 червня 2022, 16:00 —
Андреас Умланд, Стокгольмський центр східноєвропейських досліджень (SCEEUS)
Києву варто переосмислити акценти своєї зовнішньої політичної, економічної та культурної політики. Одним із напрямків можуть стати відносини України з Німеччиною...
2 серпня 2019, 14:20 —
Андреас Умланд, Інститут євроатлантичного співробітництва — Публікації
Більшість аналітиків вважають, що санкції скасують у середньотерміновій перспективі. Однак навіть якщо санкції будуть повністю скасовані, торговельні та інвестиційні потоки з Росії навряд чи повернуться до докризового рівня.
4 липня 2016, 12:27 —
Андреас Умланд, Едвард Хантер Крісті, для Європейської правди — Публікації
Естонія, Латвія чи Литва не мали б жодних шансів вступити в НАТО, якби вони не зробили цього 2004 року... Україна та Грузія отримають шанс вступити в Альянс лише тоді, коли їхні конфлікти з Росією будуть повністю погашені, тобто коли вони більше не потребуватимуть захисту НАТО.
19 квітня 2016, 15:37 —
Андреас Умланд, Інститут євроатлантичного співробітництва
В майбутньому знадобиться ще більш тісне співробітництво українських реформаторів і зарубіжних друзів України. Не менш важливо мотивувати Кремль припинити "гібридну війну" проти України. Інакше допомога Заходу, що вже обчислюється мільярдами, може виявитися безрезультатною.
15 березня 2016, 13:02 —
Андреас Умланд, Андре Хертель, для Європейської правди — Публікації
Ключовий аспект "гібридної" війни Кремля полягає зовсім не в безпосередньому військовому впливі. Українці мають бути змучені станом невизначеності, що триває протягом багатьох років, постійно перебуваючи між спокоєм і напруженістю, між війною та миром.
1 березня 2016, 13:35 —
Андреас Умланд, Інститут євроатлантичного співробітництва
Вага Туреччини на міжнародній арені набагато вища, ніж усіх тих країн, з якими Росія конфліктувала раніше – Молдови, України чи Грузії... Зростання напруженості у російсько-турецьких відносинах може – разом з низкою інших проблем – стати початком кінця путінської системи в Росії...
10 грудня 2015, 10:42 —
Андреас Умланд, Інститут євроатлантичного співробітництва
Напад Росії на Україну підриває саму базову логіку Договору 1968 року про нерозповсюдження ядерної зброї. Саме тому китайський уряд, а також деякі провідні французькі політики своєю неоднозначною оцінкою дій Росії фактично допомагають Кремлю підривати режим нерозповсюдження.
8 жовтня 2015, 09:00 —
Андреас Умланд, Інститут євроатлантичного співробітництва
ЄС може ввести спеціальні ввізні мита на деякі товари з Росії шляхом так званого "Податку на окупацію Криму". Пропонується початкова ставка на рівні 5%, яка могла б зрости до 25% до 2018 року... Постачання зброї можливі лише за умови розпуску батальйону "Азов" та інших, де домінують расисти і радикальні націоналісти...
29 грудня 2014, 13:32 —
Костянтин Федоренко,
Андреас Умланд, для Європейської правди — Публікації