Віце-прем'єр з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе: "Орган, що не працював – то лише один приклад. В секретаріаті Кабміну була втрачена... ні, була свідомо зруйнована спроможність займатися координацією євроатлантичної інтеграції".
8 вересня 2017, 13:00 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
Весна Шкаре-Ожболт: "Найпростіше бути радикалом з великим серцем, але емоції перетворюють вас на слона в посудній лавці, який все нищить. Так, ви завжди будете називати вбивцю вбивцею. Але як називати інших людей – тих, хто жив на цих територіях, але нікого не вбивав?"
29 серпня 2017, 16:24 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
Радек Матула: "Я поважаю право президента Земана висловлювати свою думку з питань зовнішньої політики. І, звичайно ж, знаю, що багато з цих висловлювань Україні не подобалися. Але більшість із них датовані 2014-2015 роками... Я впевнений, що позиція Чехії не зміниться..."
9 серпня 2017, 09:08 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
"Зараз готується документація для створення нового переходу біля Перемишля, в планах ще один – на півночі Волині. Деякі кроки залежать лише від нас. Наприклад, треба вирішити проблему автомобілів із закордонними номерами - один цей крок вдвічі зменшить чергу на кордоні".
18 липня 2017, 13:45 —
Юрій Панченко, Європейська правда, з Варшави
Голова місії України при НАТО Вадим Пристайко: "Ще в 2006 році нам повідомили, що Україна отримає ПДЧ. Генсек оголосив, що на саміті 2006 року Україна та Грузія отримають запрошення приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО. Але з'явився Янукович і офіційно відмовився..."
12 липня 2017, 14:00 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
Адже йдеться про агресію Росії проти України. Слід називати речі своїми іменами. Наївності немає, всі розуміють, що відбувається. Та й Україна представила достатньо доказів, що на Сході України використовується саме російська зброя та є російські солдати...
31 травня 2017, 15:44 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
За візит до Сирії я не отримав нічого... Я був у Донецьку та Луганську в лютому 2014-го, перед війною, і готовий поїхати туди ще, в якості доповідача по Україні, адже це дозволило б мені краще зрозуміти, що відбувається в рамках російської агресії проти України...
27 квітня 2017, 18:39 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
Гернот Ерлер: "У Мінських угодах не йдеться про те, що виведення збройних сил має відбутися саме до проведення місцевих виборів... Заморожений конфлікт на Донбасі дав би Росії важіль впливу. Цього було б достатньо, аби запобігти членству України в НАТО чи ЄС..."
11 квітня 2017, 15:02 — Галина Шиманські-Ґаєр, для Європейської правди
Екс-прем'єр Литви Андрюс Кубілюс: "3% бюджету ЄС для України – великі гроші. Йдеться про 30 млрд євро, додатково до 5 млрд на рік... У Литві скорочення на 3% означає, що наші бюрократи не вип'ють кави на 300 млн. Ну, ми прожили б..."
10 квітня 2017, 10:15 —
Сергій Сидоренко,
Юрій Панченко, Європейська правда
Мар'яна Каганяк: "Уряд має створювати умови для ведення бізнесу, тоді як Офіс – надавати професійну та безкоштовну інформацію, проводити навчання та роз’яснення, організовувати участь у бізнес-подіях, створювати можливості для пошуку партнерів, якими експортери можуть скористатися".
6 квітня 2017, 09:30 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Екс-прем'єр Великої Британії Девід Кемерон: "Проблема з російськими фейковими новинами – дуже актуальна. Російська брехня встигає обійти увесь світ, поки ми лише вдягаємо чоботи... Я вважаю, що Європа дуже повільно реагує на деякі речі, і НАТО також..."
30 березня 2017, 12:00 —
Юрій Онищенко, Європейська правда
Катаріна Матернова: "Я розумію, як легко сказати: ой, нічого не відбувається, немає боротьби з корупцією. Але це неправда!.. В Україні є наївність очікувань. Приклад – очікування від антикорупційного суду. Смішно чути заяви, що цей суд от-от запрацює..."
20 березня 2017, 13:25 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
"Ситуація з боротьбою з корупцією – не чорно-біла, як це іноді хочеться показати критикам України. Не варто забувати про ту роботу, яку проводять антикорупційні інституції, наприклад НАБУ. Не хочу вживати слово "героїзм", але ці люди реально борються з корупцією і вже показують результати".
16 березня 2017, 12:45 —
Анатолій Марциновський, Європейська правда
Наталія Бойко: "Більшість директорів департаментів вже працювали зі мною в рамках Нацради реформ. Вони знають, хто я така, знають мій стиль роботи і потенціал. Є розуміння, як протидіяти "Газпрому" в юридичній площині. Нам пощастило, що в цій суперечці у нас є союзник – Польща"...
1 березня 2017, 13:12 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
Максим Соколюк: "Обговорюється ідея – насправді дуже класна – зробити в Ужгороді аеропорт з виходом на дві держави... WizzAir знову починає частіше літати, Ryanair майже напевно зайде, як мінімум, до Львова. Це створює впевненість, що безвіз дуже близький".
10 лютого 2017, 09:42 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
Кястутіс Ланчінскас: "НАБУ розпочало розслідування, закінчило, передало спецпрокурору, до суду – але що далі? У суді вже є справи з НАБУ, які майже півроку просто лежать собі – суд ними не займається... Потрібні нові люди в Генпрокуратурі, лише так можна щось змінити..."
6 лютого 2017, 14:30 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
Заступниця голови Національних зборів Республіки Сербія Гордана Чоміч: "Ми дивимося на світ дуже прагматично. Ми маємо угоду з НАТО, але також угоду з РФ... Сербія сама пережила шість років дії санкцій, і тому ми не бажаємо нікому повторення цього шляху..."
2 лютого 2017, 10:37 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Генеральний директор Єврокомісії з мобільності та транспорту Генрик Гололей: "Європейська комісія докладає всіх зусиль, щоб спростити процес вирішення питання "відкритого неба". Як тимчасовий механізм ми пропонуємо укладати домовленості про спрощення авіаперевезень на двосторонньому рівні..."
17 січня 2017, 09:32 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Олена Зеркаль: "Остаточне рішення про безвіз буде ухвалено до виборів у Франції, але воно набере чинності, швидше за все, не раніше цих виборів... Ми дуже добре розповідаємо про свої невдачі, у тому числі про ймовірні, але коли ми щось робимо, то не вміємо це рекламувати..."
10 січня 2017, 09:32 —
Сергій Сидоренко, Європейська правда
"Я вважаю помилкою, що Євросоюз досі чітко не заявив: Україна може стати його членом. Востаннє ця помилка проявилася тоді, коли моя співвітчизниця Беніта Ферреро-Вальднер опікувалася в ЄС питаннями сусідства. Справжня причина такої політики зрозуміла: всі дивляться на Москву".
14 грудня 2016, 10:24 —
Анатолій Марциновський, Європейська правда