Екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен: "Тліючі чи заморожені конфлікти є частиною загальної стратегії Росії. Вона хоче тримати своїх сусідів слабкими і залежними, наскільки можливо... Агресія РФ, спрямована проти територій НАТО в Арктиці, означатиме напад на весь Альянс, і я думаю, Росія це усвідомлює..."
21 червня 2016, 10:28 —
Юрій Онищенко, Європейська правда
Голова Об'єднання українців Польщі Петро Тима: "В рамках правлячої коаліції, серед депутатів, серед керівників медіа, серед урядовців нижчого рівня також є люди з явно антиукраїнськими поглядами. В партії відбуваються тертя, і досі невідомо, яка фракція переможе".
14 червня 2016, 09:04 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Перемишль (Польща)
Микола Точицький: "Є такі питання, де сторона ЄС брала зобов’язання перед Україною і досі їх не виконала, з різних причин... Довіра до партнера – дуже важлива. І якщо європейці дадуть настільки потужний негативний сигнал, то суспільство, на жаль, теж зреагує на нього негативно..."
20 травня 2016, 08:50 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель
Роман Безсмертний, представник України в "політичній підгрупі", в четвер повідомив ОБСЄ, РФ та сепаратистів про свою відставку. Перед тим в інтерв'ю "Європейській правді" він розповів про майбутнє Мінська, про можливі помилки та імовірний подальший розвиток ситуації...
28 квітня 2016, 12:50 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції: "По Україні не передбачено спецпроцедури відмови від безвізового, ця можливість навіть не обговорюється. І у нас є всі можливості, щоби до кінця літа пройти всі юридичні процедури... Корупція – це проблема не тільки вищих ешелонів влади..."
27 квітня 2016, 09:21 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Кястутіс Ланчінскас, голова Консультативної місії ЄС: "Пропонують взяти державу, все знищити, привезти нове суспільство, побудувати все заново. Так не вийде!.. Навіть без грошей можна серйозно змінити роботу поліції. Потрібна переатестація всього складу – і керівників, і виконавців..."
18 квітня 2016, 09:33 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Голова Держпродспоживслужби: "Європейського споживача не цікавить питання безпеки їжі, оскільки він звик довіряти своїм контролюючим органам. А ці органи під нашу відповідальність відкривають ринок. Тому ми повинні надати гарантії того, що ми здійснюємо цей контроль відповідно до європейського законодавства".
30 березня 2016, 11:00 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Міхіл Серваас: «Кампанія проти України справді використовує російські, часто фейкові аргументи, але чітких доказів фінансування з РФ немає... Є шанс, що Нідерланди просто викреслять із числа підписантів Угоди і вона діятиме в усій Європі – але не в Нідерландах...»
23 березня 2016, 12:12 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Екс-держсекретар США: "Я не бачу можливості швидкого вирішення кримського питання. На жаль, в Криму ми отримали ще один заморожений конфлікт на території Європи... Не можна постійно жити в кризі! У вас за 25 років відбулося три революції. Може, нарешті час управляти державою?"
14 березня 2016, 09:00 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Крістіан Єнсен: "Ідея віце-прем’єра з євроінтеграції – важлива, але не єдина. Головний наголос – допомогти Україні реформувати систему прокуратури та суди... Данія підтримує візову лібералізацію. Але на практиці надання безвізового режиму залежатиме від прогресу, який покаже Україна..."
16 лютого 2016, 13:46 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Вадим Пристайко: "Ми кажемо на переговорах: добре, мабуть, ви нам готові допомогти миротворчою місією? Ні? Як ми тоді проведемо вибори, якщо у нас журналістів захоплюють у полон? Або як ми надішлемо наших представників Центральної виборчої комісії в Луганськ і Донецьк?"
12 лютого 2016, 14:00 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Щодо грузинського генерала Георгія Каландадзе на батьківщині порушено кримінальну справу. Сам Каландадзе вважає, що став жертвою політичних інтриг. УП поговорили з екс-главою Об'єднаного Генштабу Грузії про те, що з досвіду грузинських реформ в армії може стати в нагоді українським військовим (рос.).
11 лютого 2016, 13:32 — Анастасія Рінгіс, УП
Наталія Микольська: "Нинішня ситуація з іміджем України, зважаючи на всі нинішні скандали, вплине на ефективність просування українського експорту. Простий приклад – часто західні компанії відмовляються від купівлі української продукції, адже прекрасно розуміють, що, зважаючи на корупцію на митниці, цей товар може не доїхати вчасно, або мати інші корупційні ризики".
4 лютого 2016, 14:47 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Нинішня позиція Києва є абсолютно пасивною... Ми всі знаємо, що Плахотнюк і Порошенко були партнерами по бізнесу. Більше того – знаємо, що цей бізнес було рейдерськи захоплено людьми Плахотнюка. Дуже сподіваюся, що всі розмови про їхню дружбу – не більше ніж піар Плахотнюка. Хоча б тому, що не можна дружити із сутенером.
26 січня 2016, 11:29 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Кишинів–Київ
Наталія Микольська: "Після старту ЗВТ можна прогнозувати бізнес-процеси не на рік, а на п’ять-сім років. Тепер бізнес може зрозуміти, що на нього чекає... Ми справді очікуємо проблем з транзитом через РФ. Але не зрозуміло, чи буде зупинено весь експорт, чи не весь, як це відбудеться..."
5 січня 2016, 09:00 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Ігор Долгов: "Я зможу сказати, що свою задачу виконав, коли ми візьмемо участь у саміті НАТО не як партнер, а як член Альянсу. Звісно, це завдання не на один рік, але альтернативи цьому напрямку немає... Спектр стандартів НАТО дуже широкий. Є навіть стандартизований протокол допиту військовополонених..."
28 грудня 2015, 15:52 — Європейська правда
Володимир Єльченко: "Для миротворчої місії, яка охопила би окуповані чи неконтрольовані частини території України, треба було б розгорнути десь 25 тисяч військових... У дипломатії немає заборонених форм. Дехто вважає, що можна душу дияволу продати заради захисту інтересів своєї країни..."
23 грудня 2015, 15:20 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Яніс Сартс: "У стратегії Росії дуже важливим елементом було створення атмосфери незрозумілості. Це можна було використовувати, оскільки деякі держави не хочуть погіршувати відносини з РФ. Ці країни намагалися уникнути прямих звинувачень Росії, і така атмосфера незрозумілості їм вигідна".
18 грудня 2015, 09:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда, Рига-Київ
Ми бачимо перші ластівки поліпшення. Можливо, ми перебільшуємо, бо дуже хочемо їх бачити... Чому компанії, які тут є, не йдуть, хоча тут так погано? Тому що всі сподіваються на майбутнє, займають своє місце. Рано чи пізно, але настане момент, коли Україна почне процвітати.
8 грудня 2015, 14:30 —
Юрій Панченко, ЄП; Галина Калачова, ЕП
Керівник місії ЄС, який залишає посаду: "Я на кожній зустрічі кажу про це. Часом навіть починаю ставати схожим на папугу. Неможливо будь-що реформувати з таким підходом!.. 500 гривень посадового окладу не можуть бути привабливими. Так в поліцію підуть тільки невдахи та корупціонери..."
1 грудня 2015, 12:09 — Сергій Сидоренко, Європейська правда