Екс-прем'єр Литви: "Ми заборонили фінансування партій бізнесом, замінивши бюджетним, і одразу помітили, як наша політика відокремлюється від бізнес-інтересів... Інструменти монетарної політики – це палиця на два кінці. В разі нерозумного використання від них буде більше шкоди".
25 лютого 2015, 15:30 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Обговорення було жахливим. Тому що воно фактично пройшло в тиші ... Ми передали одне важливе послання - Європа готова підтримати Україну, але тільки, якщо Україна також буде робити частину своєї роботи.
27 січня 2015, 16:27 — Севгіль Мусаєва-Боровик, УП
Заступник міністра аграрної політики з питань євроінтеграції: "Питання збільшення квот вже опрацьовується. Основні позиції на перегляд: мед, яблучний та виноградний сік, а також курятина. Разом із профільними асоціаціями буде визначено обґрунтований обсяг квот, що пропонується, після чого ми почнемо консультації".
27 січня 2015, 10:06 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Ми вже оголосили виділення додаткових 5 млн євро гуманітарної допомоги для задоволення нових потреб, що зараз виникають... Завжди є дилема: надавати більшу допомогу меншій кількості людей, або меншу допомогу більшій кількості людей...
23 січня 2015, 11:19 — Володимир Єрмоленко, Віра Тубальцева, для ЄвроПравди
Йоахім Ламберт: "Якщо виробник хоче розробити кардинально нову продукцію, він може це зробити, продемонструвавши відповідність свого товару основним вимогам здоров’я та безпеки. З іншого боку, якщо він приймає гармонізовані стандарти, які включають в себе всі відповідні основні вимоги, що пред'являються до товару, у нього стає менше клопоту".
25 грудня 2014, 08:40 — Володимир Єрмоленко, Віра Тубальцева, для ЄвроПравди
"Те, що деякі люди були причетні до незаконних дій – не виправдання для відмови або зниження представництва всієї організації (ФРУ) в платформі Україна-ЄС... Якщо не буде гнучкості з боку українських партнерів, Платформа громадянського суспільства не буде створена. Ми готові чекати довго..."
22 грудня 2014, 08:39 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Альгірдас Шемета: "Ми не лише розглядатимемо скарги, а й аналізуватимемо їх, пропонуючи системні рішення... Українські органи влади повинні будуть звітувати, що вони зробили щодо впровадження рекомендацій бізнес-омбудсмена. Якщо вони знаходитимуть причини, щоб ігнорувати їх, у мене в запасі є дуже сильна зброя".
16 грудня 2014, 13:50 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Ми вважаємо, що антикорупційний пакет дійсно був революційним, а ухвалені закони вже дуже давно були на часі. Але тепер виникає наступне питання – чи дійсно є політична воля впроваджувати ці закони?... Є ризик, що повну суму траншу Україні не вдасться отримати. Хоча може статися диво – величезна політична воля...
15 грудня 2014, 13:25 — Олеся Мигаль, Віра Тубальцева, для Європейської правди
Джанні Букіккіо: "Ми не руйнуємо процес. Але ухвалення люстраційного закону – це завжди непросто.... Щодо люстрації суддів є питання. Ми не можемо сприйняти того, що у вас один за одним було ухвалено два закони на одну тему... Імовірно, закон щодо люстрації судової системи буде анульовано..."
12 грудня 2014, 15:34 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Роуз Готмюллер: "Зараз йдеться про поєднання терористичних дій та російського вторгнення на територію України... США розглядають запити щодо всіх типів зброї, які надходять з Києва... За відновлення ядерного статусу на вас чекає роль країни-ізгоя – як Північної Кореї чи Ірану. Чи хоче Україна опинитися в такій компанії?"
9 грудня 2014, 12:39 — Сергій Сидоренко, Європейська правда
Любомир Заоралек: "Проблема не в Чехії. Наша позиція близька до позиції багатьох інших держав ЄС... Ми готові допомогти Україні сплатити рахунки за газ, але ми остерігаємося, чи не осядуть ці гроші у кишенях олігархів. І байдуже, чи йтиметься про російських олігархів, чи про українських".
8 грудня 2014, 12:00 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель
Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс: "За поганої гри зберегти обличчя складно, але якщо ця гра – бокс, то взагалі неможливо... Рано чи пізно ми дійдемо спільної мови в рамках Ради ЄС про посилення санкцій... Нам свого часу говорили в обличчя, що ми ніколи не станемо членом НАТО – те саме, що зараз чує Україна..."
5 грудня 2014, 11:04 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель
Дуже складно уявити собі, що ми підемо на якийсь компроміс в ситуації, коли Росія вторглася до іншої країни та силою відбила частину її території... Ми чекаємо пропозицій від Кремля. Але в жодному разі частиною цього компромісу не стане домовленість про те, що НАТО залишить Україну напризволяще...
3 грудня 2014, 15:34 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Брюссель
Автор словацьких економічних реформ Іван Міклош: "Рекомендації МВФ потрібно виконувати навіть набагато жорсткіше, ніж вимагає фонд. Саме так ви досягнете успіху. Я радив би підвищувати тарифи на газ не поступово, а в один момент... реформатором не повинен бути ані Порошенко, ані майбутній прем'єр-міністр – це має бути хтось третій..."
28 листопада 2014, 08:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Микулаш Дзуринда: Тільки виконавши всі політичні та економічні вимоги, Україна доведе, що вона готова, вона конкурентна, досить сильна та зможе ефективно функціонувати в межах ЄС. І перший крок для України в цьому напрямку – просування реформ.
26 листопада 2014, 16:41 —
Любов Акуленко, "Сильніші разом!"
Керівник Європейської бізнес-асоціації Анна Дерев'янко: "Годі говорити, що цей уряд значно відрізняється від попередніх - чи в кращий, чи в гірший бік. Працює звичайна схема взаємодії влади з бізнесом: ми зустрічаємося, домовляємося, а ось потім... Набагато краще було б, якби бізнесу не давали заздалегідь нереальних обіцянок".
18 листопада 2014, 10:20 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Глава групи зі співпраці з Україною у парламенті Британії Джон Віттінгдейл: "Треба бути реалістами. У разі справжнього військового конфлікту між Україною і Росією переможцем стане Росія. А тому воєнний варіант дійсно не є кращим... Наші громадяни дуже занепокоєні рівнем міграції. Тому у нас ще довго не буде безвізового режиму з Україною".
30 жовтня 2014, 09:18 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Лондон
"Політика фонду не підтримує і не рекомендує адміністративні заходи НБУ. Однак ми реально оцінюємо ситуацію, і тому погодилися на збереження деяких обмежень на валютному ринку. Однак ми очікуємо, що уряд запропонує графік скасування цих обмежень".
28 жовтня 2014, 17:25 —
Юрій Панченко, Європейська правда
Представник Суду ЄС Балаш Лягоцький: "Жодна інституція, жоден суд в системі ЄС не може заборонити Раді ЄС ухвалити нове рішення щодо накладання санкцій, якщо попереднє було скасоване... Януковичу і його соратникам доведеться оскаржувати кожне наступне рішення, яке, знову ж таки, найімовірніше, матиме обмежений період чинності".
24 жовтня 2014, 13:41 — Сергій Сидоренко, Європейська правда, Люксембург
Саймон Фрейзер, глава дипломатичної служби Британії: "Ми не надаємо Україні зброю, тому що ми не хочемо бути втягнутими в конфлікт... Водночас Велика Британія є лідером в ЄС у питанні підтримки санкцій проти Росії, в тому числі — їхнього посилення... У нас немає планів знижувати вимоги до українських заявників, які хочуть отримати британську візу..."
20 жовтня 2014, 09:50 — Сергій Сидоренко, Європейська правда