У Німеччині пропонують карати тюремними термінами кліматичних активістів, які блокують дороги
Німецька партія Християнсько-соціальний союз (ХСС) запропонувала карати тюремними термінами кліматичних активістів, які блокують дороги.
Відповідну резолюцію ХСС наводить Bild, повідомляє "Європейська правда".
"Оскільки кліматичні правопорушники регулярно ставлять під загрозу життя і здоров'я інших людей своїми кримінальними злочинами, ми хочемо покарати блокування рятувальних шляхів і перешкоджання рятувальним операціям тюремним ув'язненням на строк не менше трьох місяців", – зазначили у політсилі.
Крім того, в партії пропонують превентивно ув'язнювати кліматичних активістів у майбутньому, якщо стане зрозуміло, що вони планують акцію з блокуванням доріг.
У ХСС вважають, що поліція повинна утримувати таких людей під вартою "за наявності конкретних доказів планування нових злочинів".
Крім того, як зазначили у партії, ті, хто вторгається "в зони з високим рівнем безпеки, такі як аеропорти", також мають отримати тюремний термін щонайменше шість місяців.
"Той, хто, наприклад, заважає літакам злітати, має сидіти у в'язниці. Їхні дії свідчать про прогресуючу радикалізацію. Держава має реагувати на це послідовно і жорстко. Той, хто оголошує і неодноразово вчиняє кримінальні злочини та свідомо примушує громадян робити це в масовому порядку, – злочинець, а не кліматичний активіст", – сказав у коментарі Bild депутат Бундестагу Александр Добріндт.
Він також вважає, що мають бути посилені покарання за антиізраїльські гасла.
"Кожен, хто розпалює ненависть проти Ізраїлю, повинен бути покараний щонайменше шестимісячним ув'язненням", – зазначив Добріндт.
У ХСС також пропонують депортувати іноземців, які вчиняють антисемітські злочини, а також відбирати німецькі паспорти у осіб з подвійним громадянством за причетність до таких правопорушень.
Нагадаємо, наприкінці листопада у Берліні кліматичні активісти заблокували головну дорогу, яка проходить між пам’ятником Колона Перемоги і Бранденбурзькими воротами поруч із будівлею німецького парламенту.
Перед тим вони двічі обливали фарбою Бранденбурзькі ворота, а також будівлю офісу канцлера.