У Німеччині зростає кількість людей, які щоденно їздять на роботу на значні відстані
У Німеччині спостерігають зростання частки людей, які щоденно здійснюють далекі поїздки на роботу, так званий ком’ютинг; зараз це близько 20 млн осіб.
Про це повідомляє Tagesschau, пише "Європейська правда".
За результатами дослідження Федерального інституту досліджень з питань будівництва, міст і розвитку територій у Бонні, станом на 2023 рік у Німеччині майже 20,5 млн працюючих людей мали місце роботи не у громаді свого проживання.
Порівняно з 2022 роком, ця кількість зросла на 140 тисяч осіб, хоча через зміну інших показників їхня частка серед працевлаштованих залишилась такою ж – 60%.
Середня довжина шляху на роботу у 2023 році складала 17,2 км в один бік, а для окремих регіонів і населених пунктів середній шлях на роботу в один бік складав понад 27 км.
Близько 7% людей їздять на роботу далі як за 30 км, але у дослідженні не уточнювали, чи це щоденні поїздки, чи ці працівники нерідко працюють з дому.
Мюнхен опинився на першому місці серед німецьких міст, куди щоденно їздить на роботу з інших містечок регіону найбільша кількість людей. У 2023 року поза межами Мюнхена проживали майже 455 тисяч людей, які там працюють.
Наступні позиції у цьому списку займають Франкфурт на Майні, Гамбург, Берлін та Кельн. Для усіх цих міст показники зростають.
Інше дослідження показало, що минулого місяця німці провели у корках дорогою на роботу у середньому 40 годин і витратили через це пальне на кілька мільярдів євро.
Раніше у Німеччини опублікували статистику смертності за 2023 рік, найпоширеніші причини смерті в країні залишились незмінними.
Нагадаємо, у Копенгагені минулого місяця проводили експеримент із системою винагород за екологічні вчинки мешканців і гостей міста.