Фінляндія направила літаки у Фінську затоку після аварії на танкері у порту РФ
Прикордонна служба Фінляндії направила літаки для спостереження за ситуацією із пошкодженням танкера з мазутом у російському порту Усть-Луга.
Про це, як передає "Європейська правда", прикордонники повідомили в X (Twitter).
Після повідомлень ЗМІ про пошкодження нафтового танкера в порту Лаукаансу (Усть-Луга), прикордонна служба Фінляндії підвищила рівень готовності до реагування на розлив нафти і шукає додаткову інформацію про інцидент.
Ввечері 9 лютого прикордонники розгорнули у цьому районі літаки для спостереження.
Зазначимо, російські ЗМІ "Фонтанка" і ТАСС повідомили, що танкер Koala з мазутом на борту зазнав лиха в порту Усть-Луга.
Глава Ленінградської області Александр Дрозденко заявив у Telegram, що загроза розливу нафтопродуктів відсутня.
Пресслужба Росморрічфлоту уточнила, що на борту танкера стався вибух у машинному відділенні.
Прем'єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо заявив, що країна пильнує ситуацію із пошкодженням танкера.
Раніше стало відомо, що Данія посилить перевірки суден, що перевозять російську нафту, з метою захисту навколишнього середовища та безпеки на морі.