У Польщі завершили рятувальну операцію після сходження лавини: постраждалий лише один

П'ятниця, 14 березня 2025, 16:25 - Марія Ємець

У польських Татрах завершили рятувальну операцію після сходження лавини, виявилося, що у неї потрапив лише один турист, а не декілька, як припускали на початку.

[SOURCE]Про це повідомляє RMF24, пише "Європейська правда".

Польські рятувальники завершили пошукову операцію в зоні сходження лавини біля найвищої вершини країни Риси. За уточненою інформацією, її довжина складала 800 метрів, а ширина – 300 метрів. У підсумку з’ясувалося, що постраждала лише одна людина. 

Чоловік. якого рятувальники майже одразу знайшли частково засипаним, отримав значні травми внаслідок падіння з великої висоти, але загрози для його життя немає. Постраждалого госпіталізували гелікоптером у Закопане.

Всього в операції брали участь 22 рятувальників і службова собака, вони вже повертаються на базу. 

Нагадаємо, у січні в Альпах на території різних країн сталася серія смертельних випадків через сходження лавин. На території французьких Альп загинули троє лижників з Норвегії, у Швейцарії – туристи з Нідерландів