Трамп: наступного тижня "дізнаємось більше" про припинення вогню в Україні

Новини — П'ятниця, 14 березня 2025, 20:52 —

Президент США Дональд Трамп вважає, що наступного понеділка, 17 березня, стане відомо більше інформації стосовно можливого припинення вогню в Україні.

Про це він сказав в інтервʼю журналістці Шеріл Еткіссон, фрагмент з якого був опублікований 14 березня, повідомляє "Європейська правда".

Трамп на питання про те, якою наразі є ситуація з припиненням війни Росії проти України, сказав, що, на його думку, "все йде добре".

"Як ви знаєте, у нас є угода про припинення вогню з українською стороною, і ми намагаємося досягти такої ж угоди з Росією. І я думаю, що поки що все йшло гаразд. У понеділок ми дізнаємося дещо більше, і, сподіваюся, воно буде добре", – заявив він.

Президент США відмовився прямо відповідати на питання про заходи у відповідь на порушення припинення вогню Росією, але вкотре заявив, що вірить у згоду Владіміра Путіна.

Нагадаємо, за підсумками зустрічі у Саудівській Аравії 11 березня Україна погодилась на негайне запровадження 30-денного режиму припинення вогню, якщо Росія теж піде на такий крок.

Очільник Кремля Владімір Путін обережно відреагував на пропозицію США про припинення вогню. Не відкидаючи її прямо, він натякнув, що Москва може висунути свої умови до будь-якої угоди.

На це Трамп заявив, що Путін "зробив дуже багатообіцяючу заяву, але вона не була повною". Також він сказав, що якщо Росія не погодиться на припинення вогню на 30 днів – це буде "невтішний момент для світу". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: